Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

3 GB od Orange

3 GB od Orange i Gramy dalej! A dla niektórych bonus na weekend

Co się stało, to się stało. Pierwszy mecz Polski – przegrany. Ciekawe ilu z Was czuło się zaskoczonych? Tak czy inaczej, zgodnie z zapowiedzią pomarańczowego operatora możecie już dostać darmowe 3 GB od Orange. Jak?

3 GB od Orange i GRAMY DALEJ

Żeby zgarnąć bonusowe 3 GB po meczu, na którym padły 3 bramki musicie wysłać SMS-a o treści GRAMYDALEJ pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem Twojej taryfy). Na wykorzystanie dodatkowych GB macie 3 dni, a będą wykorzystywane w pierwszej kolejności.

A przy tej okazji operator napisał: “Dziękujemy naszym piłkarzom, dali z siebie wszystko. Kolejne mecze jeszcze przed nami. (…)Nic się nie stało, gramy dalej!”

To czego oczekujecie po następnym meczu polskiej reprezentacji?

 

3 GB od Orange i bonus weekendowy

Bonus na weekend w Orange na kartę

Orange przygotował jeszcze jedną promocję. Jest skierowana do klientów Orange na kartę, którzy nie mają jeszcze aplikacji Mój Orange. Żeby z niej skorzystać trzeba pobrać na telefon aplikację Mój Orange i zalogować się w niej do 21 .06.2018 r. (czwartek). Aplikację można pobrać ze strony www.orange.pl/pobierzmojeorange. Dzięki temu już 22 czerwca otrzymamy bonus 3 GB na cały weekend.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *