Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Orange na

2x więcej internetu dla nowych w Orange na kartę

Wczoraj Orange poinformowało o nowej promocji. Dotyczy osób, które chcą stać się użytkownikami oferty Orange na kartę. W ramach promocji każdy, kto zarejestruje i aktywuje starter za 5 zł, otrzyma dwa razy więcej internetu. Zamiast 6 GB będzie 12 GB,ważne przez 14 dni. Promocja będzie trwać do końca sierpnia i nie trzeba nic aktywować. Wszystko dzieje się automatycznie.

Promocja w Orange na kartę – szczegóły

Żeby sprawdzić sumę i ważność zgromadzonych GB-ów należy wysłać SMS o treści ILE pod numer 411 (koszt 20 gr) lub skorzystać z aplikacji Mój Orange 9tam trzeba wybrać odpowiednia opcję). Można też skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. A teraz ważna informacja: promocja nie obejmuje startera za 5 zł z bonusem 15 GB! Czyli tego, który można kupić w sklepach “Żabka”.

Jeśli chcecie pomnożyć swoje GB w Orange na kartę pamiętajcie, że możecie to zrobić w jeszcze inny sposób.  Każde doładowanie przez: www.doladowania.orange.pl i przez aplikację Mój Orange podwaja GB dla użytkowników Orange Free na kartę. To rozwiązanie nie dotyczy jedynie nowych klientów. Przez cały okres trwania promocji, czyli do 31 sierpnia 2020 r, do godz. 23:59, do każdego doładowania za pośrednictwem wyżej wymienionych stron, dodawany jest bonus w postaci dodatkowych GB.

Operator zapewnia też, że w każdej chwili możecie przedłużyć ważność swoich gigabajtów bez konieczności doładowania konta. Opłata będzie pobrana ze środków z konta głównego.

  • dodatkowe 7 dni – cena: 5 zł – SMS: AKT7 pod 411 (20 gr)
  • dodatkowe 31 dni – cena: 15 zł – SMS: AKT31 pod 411 920 gr)
  • dodatkowe 365 dni – cena: 99 zł – SMS: AKT365 pod 411 (20 gr)

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *