Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

doładowanie w Plusie

100% więcej za doładowanie w Plusie

Już za klika dni – 4 czerwca – Plus będzie obchodził 20-lecie. A jak rocznica to i sentymenty, i prezenty. Tym razem w ramach prezentu jest promocja, a w niej 100% więcej za doładowanie w Plusie na kartę.

100% więcej za doładowanie w Plusie – zasady

No to zobaczmy jakie są zasady rocznicowej promocji. Po pierwsze, będzie obowiązywała tylko jeden dzień – 4 czerwca, w godzinach od 00:00 do 23:59. Po drugie, jest pewne ograniczenie. Abonent dostanie 100% wartości doładowanie, jeśli zasili swoje konto kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto.

Bonus będzie automatycznie aktywowany, więc nie trzeba nigdzie wysyłać żadnych SMS-ów. Po prostu doładowujesz, a na koncie masz 2 razy tyle za ile doładowałeś. Co istotne, bonus nie przedłuża okresu ważności dla Usług wychodzących. Promocja obejmuje klientów korzystających z ofert: Plus na Kartę, Sami Swoi lub 36i6.

100% więcej za doładowanie w Plusie – jak doładować?

100% więcej za doładowanie Plus

Ale ważne jest też to w jaki sposób doładują konto. Musi to być za pośrednictwem jednej z poniższych stron:

  • www.plus.pl/doladujonline,
  • www.doladujplushbezlimitu.pl,
  • www.facebook.com/plus,
  • www.bm.pl, www.doladowania.pl,
  • www.agadka24.pl,
  • www.tutajdoladuj.pl,
  • www.doladowania.payu.pl,
  • www.mpay.pl.

Albo jednej ze stron internetowych banków:

www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m,  BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe.

Kolejna opcja to skorzystanie z bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m. in. na stronie: www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *