Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

T-Mobile na

100 minut i dodatkowe GB-y w T-Mobile, T-Mobile na kartę, MIX i Heyah

Zbliżają się święta wielkanocne. To oczywiście jak co roku świetna okazja do korzystania z różnych promocji. Jedną taką przygotował T-Mobile dla użytkowników T-Mobile na kartę, MIX i Heyah. Wszyscy oni od dziś do 14 kwietnia mogą odebrać darmowe 100 min na rozmowy lub dodatkowe gigabajty. Także abonamentowi klienci dostaną prezent – 15 GB do wykorzystania. Jak to skorzystać z promocji?

Warunki promocji w T-Mobile na kartę, MIX

Darmowe 100 min można aktywować wysyłając SMS o treści „MINUTY” na numer 80401 dla T‑Mobile na kartę lub na numer 80404 dla abonentów MIX. Pakiet minut jest ważny przez 14 dni i obejmuje połączenia głosowe w kraju.

Co do bonusowych GB-ów, będą dostępne w ramach piątkowych promocji – Happy Friday – w aplikacji Mój T-Mobile. Można z nich skorzystać od piątku 10 kwietnia.

100 darmowych minut od T-Mobile

Promocje w Heyah

Natomiast użytkownicy Heyah mogą dostać 100 darmowych minut na 2 tygodnie lub 15 GB też na 2 tygodnie. Jak to zrobić? Trzeba wysłać SMS o treści “MINUTY” lub “GB” – w zależności od tego, co wybieramy – na numer 80402. Co ważne, klient może skorzystać z dwóch bonusów jednocześnie!

O możliwości aktywowania dodatkowych usług operator będzie informował klientów SMS-em. Promocja w Heyah też trwa od dziś do 14 kwietnia 2020 r.

15 GB w T-Mobile

A na koniec promocja dla klientów abonamentowych. Oni też mogą otrzymać 15 GB i też w aplikacji Mój T-Mobile w ramach Happy Fridays. Wystarczy w piątek otworzyć aplikację i odebrać bonusowe gigabajty. Tym razem jednak, nawet jeśli ktoś zapomni to zrobić w piątek, nie musi się martwić, że pakiet przepadł. Będzie dostępny wyjątkowo aż 3 dni – od 10 do 13 kwietnia. W tym okresie można go aktywować z poziomu aplikacji.

Wspomniane promocje to dobry pomysł biorąc pod uwagę trwający już prawie miesiąc okres izolacji. Z pewnością zwłaszcza teraz dodatkowe minuty na rozmowy z bliskimi czy GB-y na połączenia video albo po prostu na rozrywkę, bardzo się przydadzą. Ciekawe co wymyślą pozostali operatorzy komórkowi dla swoich klientów. 😉

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *