Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Za pakiety Player i TVN24 GO możesz zapłacić z Play

Klienci Play i Red Bull Mobile na abonament mogą od dziś subskrybować pakiety Player i TVN24 GO doliczając je do rachunku Play.

W Player z poziomu konta można zasubskrybować i dopisać do rachunku w Play nie tylko wszystkie pakiety Player, ale i  pakiety Eleven Sports, Eurosport, HBO, Canal+ oraz Kanały TV. Plakiety tematyczne można zamówić wraz z dowolnym wariantem Playera, każdy osobno lub wszystkie jednocześnie w Pakiecie UNLIMITED.

Pakiet TVN24 GO obejmuje dostęp do wszystkich programów z anten TVN24 i TVN24 BiS. Dostęp daje możliwość oglądania, kiedy chcesz i gdzie chcesz. TVN24 GO to także poruszające reportaże, najlepsze dziennikarstwo śledcze, mocne i ciekawe dokumenty. Cała biblioteka programów informacyjnych oraz programy autorskie i publicystyka są dostępne na żywo oraz z opcją cofania do 7 dni.

Jest i promocja!

Przy wybraniu pakietu Player (z reklamami) na 30 dni i skorzystaniu z „Zapłać z Play” pierwszy miesiąc oglądania to tylko 1 grosz! Aby skorzystać z promocji, wystarczy zaakceptować standardową cenę pakietu wyświetlaną w procesie zakupowym. Obniżoną kwotę (do 1 gr) można zobaczyć na fakturze i w aplikacji Play24 oraz w wiadomości SMS zaraz po zakupie. Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może skorzystać z promocji tylko raz.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *