Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Xiaomi vs Nubia

Xiaomi vs Nubia – groźny rywal z Chin?

Xiaomi, to chińska marka, której nie trzeba już przedstawiać. Chyba wszyscy się z tym zgodzicie? Słynie przede wszystkim z niskich cen, a przy tym naprawdę niezłej jakości. Telefony Xiaomi cieszą się rosnącą popularnością i to niezaprzeczalny fakt! Jednak nie stawia się ich zwykle w jednym rzędzie z iPhone’ami czy Samsungami. To zupełnie inna półka. Trudno więc mówić tu o konkurencji. Pojawiła się jednak kolejna chińska marka, która już staje się rywalem dla Xiaomi. Czy coś Wam mówi nazwa Nubia? zobaczcie jak wypada porównanie tegorocznych modeli – Xiaomi vs Nubia!

Xiaomi vs Nubia

Jednym z popularnych obecnie trendów jest tworzenie tzw. bezramkowców. Xiaomi idąc więc za tą modą, również tworzy takie modele. Jednym z nich jest tegoroczny Xiaomi Redmi Note 5. Ale niedawno na rynek wkroczyła Nubia i także natychmiast podążyła za trendem. Od razu też zaczęto zestawiać ją z Xiaomi. Modelem bezramkowym z 2018 roku jest Nubia N3. Jak wypada porównanie tych modeli ze średniej półki?

Nubia N3 vs Xiaomi Redmi Note 5

Jak widać rzeczywiście jest wiele podobieństw. A jeśli chodzi o różnice – Xiaomi ma więcej RAM-u, Nubia robi zdjęcia o wyższej rozdzielczości i ma bardziej pojemną baterię. A jak wygląda porównanie cen tych smartfonów? Za nowego Xiaomi przyjdzie zapłacić około 1000 zł (czasem taniej), a Nubia N3 kosztuje… bardzo podobnie. Za nią też trzeba zapłacić około 1000 zł. Jak widać podobieństwa między smartfonami są na tyle duże, a cena na tyle zbliżona, że wybór może być coraz trudniejszy. Jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie się kształtować pozycja Nubii na rynku i czy odbije serca części fanów Xiaomi. A co Wy o tym myślicie? I jaki wolelibyście kupić telefon – Xiaomi czy Nubii?

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *