Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

xiaomi sprzedaje

Xiaomi sprzedaje najwięcej opasek i zegarków

Zainteresowanie gadżetami na rękę, które potrafią współpracować z naszym smartfonem, a do tego zmierzą puls, obudzą i zrobią wiele, wiele więcej, stale rośnie. Jakby któryś wyprowadzał psa, to daje słowo kupiłabym i psa, i opaskę! Tak czy inaczej sprzedażą podobnych gażdetów zajmują się także znani producenci innych urządzeń mobilnych. W tym Apple, Samsung, Huawei i Xiaomi. Co więcej, okazuje się, że to właśnie Xiaomi sprzedaje najwięcej opasek i zegarków. Zobaczcie jak wygląda procentowy udział w rynku wspomnianych (i niewspomnianych) producentów!

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Xiaomi sprzedaje najwięcej gadżetów na rękę!

III kwartał 2018 roku był bardzo dobrym okresem dla Xiaomi. Hitem sprzedażowym okazała się opaska Mi Band 3. Szczególnie dobrze sprzedaż akcesoriów Wearables miała się w Europie, Indiach, Afryce i na środkowym Wschodzie. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, Xiaomi odnotowało aż 90% wzrost sprzedaży.

Internet do domu tanio?

Trzeba przyznać, że Apple też odnotował wzrost, choć mniejszy. Mówimy tu o 54%. Nie jest to jednak zasługa nowego Series 4 Watch (20% całości). Większym zainteresowaniem cieszy się Series 3, który sprzedawany jest w obniżonej cenie. W zasadzie Huawei i Samsung też zwiększyli sprzedaż. Pierwszy o przeszło 20%, a drugi o 91%.  Mimo to, ich udział w rynku jest wciąż niewielki. Zdecydowanym liderem tej kategorii urządzeń jest na chwilę obecną Xiaomi, choć Apple depcze mu po piętach…

sprzedaż akcesoriów wearaness

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *