Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Xiaomi Mi Store w Warszawie

Xiaomi Mi Store w Warszawie – otwarcie i promocje!

Xiaomi Mi Store w Warszawie – otwarcie i promocje!

Półtorej miesiąca temu otwarty został Mi Store w Krakowie. Otwarcie i przede wszystkim towarzyszące mu promocje budziły wielkie emocje – zwłaszcza promocja na smartfona za 49 zł. W tym miesiącu w końcu doczekamy się także Xiaomi Mi Store w Warszawie. Otwarcie już w najbliższą sobotę w centrum handlowym Arkadia

12 maja o godzinie 10:00 zostanie otwarty pierwszy Xiaomi Mi Store w Warszawie. Tym razem otwarciu będą przede wszystkim towarzyszyć promocje przez internet. Oferty specjalne tego dnia będą dostępne na stronie mi-home.pl i 12 maja od godziny 10 do 22 co trzy godziny pojawiać się będą nowe promocje błyskawiczne. Daje to pięć promocji o godzinach 10, 13, 16, 19 i 22. To tam znajdziemy największe promocje z okazji otwarcia Xiaomi Mi Store w Warszawie.

>>>Sprawdź też ranking abonamentów z telefonem<<<

Według dystrybutora jest to podyktowane troską o komfort i bezpieczeństwo osób, które planują odwiedzić sklep pierwszego dnia działalności. Zamiast oferować produkty w bardzo niskich cenach, ale w niewielkiej ilości, operator sklepu planuje regularnie wprowadzać promocje na wybrane produkty Xiaomi i jednocześnie kontynuować tradycję weekendowych wyprzedaży błyskawicznych w sklepie internetowym.

Ale nie oznacza to, że każdy odwiedzający w tą sobotę Xiaomi Mi Store w Warszawie nie może liczyć na coś ekstra. Każdy kto zakupi jakikolwiek produkt w tym sklepie tego dnia, dostanie uponikowy t-shirt. Do tego w niższej cenie ma być dostępny Xiaomi Redmi 4X (32 GB pamięci, 3 GB RAM, ośmiordzeniowy procesor i bateria 4100 mAh)

Wybierzecie się na to otwarcie Xiaomi Mi Store w Warszawie? A może jednak spróbujecie coś upolować przez internet?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *