Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Wyprzedaż w Plusie – aż 53 przecenione telefony

Wystartowała wyprzedaż smartfonów w sieci Plus, w ramach której zainteresowani mogą wybierać spośród aż 53 przecenionych urządzeń. Wszystkie przecenione smartfony dostępne są w stacjonarnych punktach sprzedaży Plusa, a Samsung Galaxy A71 oraz Huawei P40 Pro 256GB także w sklepie internetowym operatora.

Wyprzedaż obejmuje szeroki wachlarz urządzeń czołowych producentów smartfonów, takich jak: Samsung Huawei, LG, Sony, Lenovo, Xiaomi, Nokia. Przecenione smartfony dostępne są w wybranych wariantach ofert, m.in. bez kosztów abonamentu z możliwością rozłożenia na 12, 24 lub 36 rat 0%. Wiodącymi smarfonami w promocji Plusa są Samsung Galaxy A71 (przecena -500 zł) i flagowy Huawei P40 Pro (przecena -300 zł).

Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71, jest jeden z niewielu telefonów w tym pułapie cenowym. Solidnie wyglądająca, lekko prostokątna i symetryczna bryła przywodzi na myśl urządzenie z segmentu premium. Pierwsze co rzuca się w oczy, to wypełniający niemal całą przestrzeń wyświetlacz. Wyświetlane kolory są bardzo wyraziste, a czerń jest bardzo głęboka. Smartfon ten ma wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala, a rozdzielczość ekranu Super AMOLED wynosi 1080 na 2400 pikseli. Samsung Galaxy został wyposażony w 4 obiektywy, a w tym główny ma 64 megapiksele!

Huawei P40 Pro

Podobnie jak jego poprzednie generacje, P30 Pro i P20 Pro, również ma wiele asów w rękawie. Pomimo tego, że smartfon nie ma jakiegoś wymyślonego designu i jest dość podobne do konkurencji, to kilka rzeczy wysuwa się na pierwszy plan. Na przykład to, że ramek praktycznie nie widać – od góry do dołu są ledwie widoczne. Trzeba przyznać, że wyświetlacz w Huawei P40 Pro jest jednym z najmocniejszych jego punktów.

Promocja

Na liście popularnych modeli objętych promocją znalazły się m.in.:

· Samsung Galaxy A71 w cenie niższej o 500 zł
· Huawei P40 Pro 256 GB 5G w cenie niższej o 300 zł
· Samsung Galaxy S10 w cenie niższej o 400 zł
· iPhone XS 64 GB w cenie niższej o 400 zł
· Sony Xperia 10 w cenie niższej o 300 zł
· Samsung Galaxy S9 w cenie niższej o 300 zł
· Huawei Nova 5T w cenie niższej o 25 zł
· Motorola One Action w cenie niższej o 200 zł
· LG K5OS w cenie niższej o 100 zł

Więcej informacji możemy uzyskać w stacjonarnych punktach sprzedaży lub na stronie internetowej.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *