Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Twttr

Twttr – nowa, testowa aplikacja Twittera

Twitter zamierza nico zmienić swoje oblicze. Oznacza to wprowadzenie nowych funkcji i udogodnień. Ponieważ jednak nie wszystkie z nich można przetestować w wersji beta, stworzył nową, testową aplikację o nazwie Twttr. Co więcej, do testów nowych funkcjonalności zaprosił swoich użytkowników. Niestety póki co, jedynie tych, którzy posiadają na smartfonach system iOS i posługują się językiem angielskim albo japońskim. Jakie zmiany będą testować i samemu stać się testerem?

Zobacz najtańszy internet domowy i abonament bez telefonu.

Twttr – kolorowe rozmowy

Na początku testerzy będą mogli sprawdzić nowy schemat rozmów. Jedną ze zmian jest wprowadzenie kolorów do dyskusji. Odpowiedzi na twitty będą miały inny kolor niż same twitty. Poza tym wpisy osoby, która zaczęła dyskusję będą miały inny kolor, niż wpisy nieznanych nam osób, które się do niej włączą.

Same twitty przybiorą postać dymków nieco przesuniętych względem pierwotnego wpisu. Dzięki temu łatwo będzie się zorientować, które wpisy pojawiły się wcześniej, a które później. Twitter wprowadzi też rozwiązania mające ułatwić śledzenie wątku. Na przykład ukryje opcję retwittowania i udostępniania.

Sprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

twttr rozmowa

Jak zostać testerem Twttr?

Ile osób będzie mogło testować Twttr? Firma przewidziała liczbę kilku tysięcy testerów, posługujących się językiem angielskim lub japońskim. Są to osoby, które zgłosiły się do programu beta i otrzymały zaproszenie do testów nowej appki. Jeśli nie należysz do tej grupy, a też chciałbyś wziąć udział w testach, możesz spróbować to zrobić, korzystając z odpowiedniego linku.

A jeśli nie uda Ci się dołączyć do grona testerów, zawsze możesz obserwować nowe funkcjonalności na Twitterze. Firma utworzył specjalny hashtag #LetsHaveAConvo, pod którym testerzy będą się dzielić nowościami z aplikacji Twttr. Podkreślamy jednak raz jeszcze, że testy obejmują tylko urządzenia z iOS’em!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *