Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Neffos y5

Tani i zadziwiająco dobry TP-LINK Neffos Y5

Neffos y5iPhone X, Galaxy Note 8, Pixel XL 2… to wszystko wspaniałe telefony. I bardzo drogie. W skali światowej mogą one osiągać świetne wyniki sprzedaży, jednak nie są to konstrukcje dla zwykłych zjadaczy chleba. Jeżeli ktoś nie chce wydawać tysięcy złotych na smartfona, a chce mimo to ciszyć się urządzeniem, które nie odstaje zbytnio od współczesnych wymagań. Od czasu do czasu na horyzoncie pojawia się takie urządzenie. Dzisiaj jest nim TP-LINK Neffos Y5. Firma TP-LINK znana jest chyba wszystkim z urządzeń sieciowych. Jednak co jakiś czas wydają oni smartfony ze średniej i tej niższej półki.

Neffos y5 ujęcia

Neffos Y5 – oryginalna nazwa, nie ma co – z pewnością nie jest najmocniejszym telefonem na rynku. Ba, jego procesor jest wręcz przestarzały. Jednak jeżeli popatrzy się na jego ogólną specyfikację i porówna do ceny, to robi ona wrażenie. Za Y5 zapłacimy jedynie 299 złotych.  Z reguły przy takich pieniądzach nie ma co liczyć na fajerwerki.

Specyfikacja TP-LINK Neffos Y5

[supsystic-tables id=23]

 

Neffos Y5 jest telefonem, który świetnie nada się jako smartfon dla dziecka do szkoły. 16 GB pamięci wewnętrznej możemy rozszerzyć kartą pamięci o maksymalnej wielkości 32 GB. Bateria mogłaby mieć większą pojemność, jednak przy tej cenie to i tak dobry wybór. Smartofny firmy TP-LINK objęte są 24 miesięczną gwarancją door-to-door, co oznacza obsługę serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku wystąpienia problemów z telefonem zostanie ono odebrane przez kuriera i przekazane do serwisu na koszt firmy TP-LINK. Obecnie smartfon ten jest dostępny w sklepach stacjonarnych sieci Neonet.

Comments

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *