Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Telefony z klapką 2020

Telefony z klapką dzisiaj wydają się przeżytkiem, który już całkowicie zanika. W rzeczywistości komórki te są nadal na rynku. Co więcej, wychodzą coraz to nowsze modele. Telefony z klapką są są idealnym rozwiązaniem dla osób stawiających na praktyczność. Są lekkie, zgrabne, a co więcej klapka ułatwia ochronę wyświetlacza. Niektóre z nich są na prawdę warte uwagi.

Samsung Galaxy Z Flip

Smartfon ten to innowacyjny, składany telefon o nowoczesnym, a zarazem pięknym wzornictwie. Choć jest niewielki, to jednak posiada pełnowymiarowy szklany ekran, który sprawia, że po złożeniu, wysokiej klasy aparat może działać jak przy użyciu statywu. Pełnowymiarowy ekran Infinity Flex w nowym Galaxy Flip Z wyposażono w niezwykły wyświetlacz Dynamic AMOLED. Z jednej strony wyróżnia się on wysoką jakością wyświetlanych obrazów i niezwykle nasyconymi barwami, a jednocześnie dba o Twoje oczy za pomocą filtra światła niebieskiego. Ekran ten stworzono z myślą o możliwości składania, co ciekawe nawet wtedy można z niego korzystać. Składany Samsung Galaxy Filip Z posiada system aparatów mogący robić naprawdę zdumiewające zdjęcia. Dolna część ekranu zmienia się na część roboczą, w górnej cały czas pokazując Ci pełny pogląd z kamery. Telefon ten np. w ofercie Orange wynosi ok. 5500 zł.

myPhone Rumba 2

myPhone Rumba 2 to wyjątkowy telefon klasyczny z kultową klapką i dwoma dużymi ekranami: 2,4″ i 1,4″. Telefon ten w zestawie ma stację ładującą. Posiada duże klawisze dla wygodnej obsługi oraz baterię o sporej pojemności 800 mAh zapewniającą do 12 dni działania w stanie czuwania lub do 4 godzin ciągłych rozmów. Rumba 2 został wyposażony  we  wprogramowany przycisk SOS Bluetooth i latarkę. Oferuje też DualSIM, co umożliwia korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie. Telefon ten obecnie można dostać na rynku za ok. 160 zł.

LG G8X ThinQ

Następny na liście jest bardzo nietypowy smartfon z ,,klapką”. Po otworzeniu telefonu naszym oczom ukazują się 2 bliźniaczo podobne wyświetlacze o przekątne 6,4″. Ten z lewej to dodatkowy ekran Dual Screen, który osadzony jest na zawiasie umożliwiającym obracanie o 360°. Co ciekawe, można zrezygnować z Dual Screen i operować smartfonem z pojedynczym ekranem! Podwójny ekran daje równie takie możliwości jak:

  • Zamień ekrany
  • Pokaż główny na Podwójnym ekranie
  • Pokaż Podwójny ekran na ekranie głównym
  • Uśpij ekran główny
  • Wide View
  • Wyłącz Podwójny ekran

Smartfon dostępny jest na rynku w cenie ok. 2800 zł.

 

 

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *