Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

smartfony z najlepszą baterią

Smartfony z dobrą baterią

Niedawno pisaliśmy o smartfonach idealnych do selfie. Dzisiaj zaprezentujemy kilka telefonów, które mają długą żywotność.

Na początek warto sprecyzować pojęcie dobrej baterii. Dla jednego będzie to kilka godzin, dla innego nawet kilka dni! Dobra jakość baterii nie zależy tylko od jej parametrów, ale też od użytkowania. Jeden użytkownik potrzebuje tylko telefonu do dzwonienia i SMSowania, a drugi będzie korzystał z niego non stop, sprawdzając media społecznościowe, nagrywając filmy i robiąc zdjęcia. Co więc wam proponujemy?

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung po raz pierwszy postanowił zastosować w swoich smartfonach panele o podwyższonej częstotliwości odświeżania, ale znacznie też zwiększył pojemność baterii we wszystkich konfiguracjach Galaxy S20. 5000 mAh zapewni wiele godzin użytkowania na jednym ładowaniu. Jednak czas na baterii może skrócić częstotliwość odświeżania ekranu (120 hz). Jeden z pierwszych testów nowych ekranów w smartfonach przeprowadził Tom’a Guide, który pokazał, o ile niższa jest żywotność baterii Samsunga Galaxy S20 Ultra przy takim odświeżaniu. Nie zmienia to faktu, że bateria nadal jest bardzo dobra.

Oppo A9 2020

W tym przypadku macie również do dyspozycji baterię o pojemności 5000 mAh z opcją ładowania zwrotnego. Dzięki temu podładujemy inne urządzenia. Jeśli nie jesteśmy ,,heavy userami”, jedno ładowanie powinno nam wystarczyć na dwa dni pracy. W zestawie producent dorzucił nie tylko przewód USB C, ale także zasilacz sieciowy 10 W.

Asus ZenFone 7

Najmocniejszy smartfon w ofercie tajwańskiego producenta dysponuje ogniwem o pojemności 5000 mAh. Taka bateria wzbudza duże nadzieje. Asus ZenFone 7 Pro uzyskał wynik na poziomie 99 godzin, co przekłada się na solidny dzień intensywnego użytkowania przy częstotliwości odświeżania 90 Hz.

LG V60 ThinQ 5G

LG V60 ma baterię o dużej pojemności 5000 mAh i ładowarkę 25 W dołączoną w zestawie, która jest w stanie naładować niecałą połowę baterii w 30 minut. Dostępne jest także ładowanie bezprzewodowe. Przy rozładowaniu telefonu do zera odtwarza on wideo z sieci przez niemal 24 godziny.

Nie jest to oczywiście pełen opis smartfonów, jednak warto zwrócić na nie uwagę jeśli chodzi o baterię!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *