Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

telefon tygodnia w Play

Telefon tygodnia w Play – Huawei P Smart

Nowym telefonem tygodnia w Play został Huawei P Smart! Doczekał się nowej, niższej o 100 zł ceny w ofercie bez abonamentu. Zobaczmy ile kosztuje telefon tygodnia w Play!

Porównanie ofert

Sprawdź też operatorzy komórkowi w Polsce i najlepszy internet domowy.

Telefon tygodnia w Play – Huawei P Smart

Do tej pory Huawei P Smart kosztował bez abonamentu 899 zł, teraz można go kupić już za 799 zł. Jeśli jednak to nadal za dużo jak na jednorazowy wydatek, możecie zakupić smartfon na raty. Wtedy zapłacicie za niego 36 rat po 30,18 zł, czyli w sumie 1086,48 zł. Czyli jednak lepiej kupić go na raz 😉

A jak kształtują się ceny urządzenia w ramach abonamentu?

Możemy go dostać już od 1 zł, ale wtedy zapłacimy 90 lub 80 zł miesięcznie. Ta druga cena obejmuje osoby, które przeniosą numer do Play. W ciągu 2 lat trwania umowy oznacza to wydatek 2211 zł lub 1971 zł. Te ceny dotyczą oferty Stan Nielimitowany SOLO. Dla osób, które zakupią telefon tygodnia w Play w ramach oferty Stan Nielimitowany DUET miesięczna cena będzie niższa 80 lub 70 zł. W ofercie Stan Nielimitowany RODZINA: 75 lub 65 zł, a w ofercie POKOLENIA: 70 lub 60 zł.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonuZobacz porównanie na najlepszy abonament rodzinny i najlepszy abonament bez telefonu.

Można też płacić mniej miesięcznie, jeśli zdecydujemy się na większy wydatek na start. W ofercie SOLO dla nowego numeru koszty wyglądałyby tak:

  • 1 zł na start, 90 zł miesięcznie,
  • 149 zł na start, 80 zł miesięcznie,
  • 359 zł na start, 70 zł miesięcznie,
  • 589 zł na start, 60 zł miesięcznie.

Wszystkie możliwe warianty cenowe można obejrzeć bezpośrednio na stronie operatora.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *