Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Telefon i abonament za 0 zł przez 6 miesięcy w T-Mobile

Internet światłowodowy za darmo do końca roku dla posiadających numer na abonament w T-Mobile? Pół roku bez opłat za abonament i telefon dla przenoszących numer? Darmowe 30 GB internetu mobilnego z routerem lub bez przez 6 miesięcy dla wszystkich? To wszystko zapowiada sieć komórkowa T-Mobile na 2021. Operator już w zeszłym roku dla swoich klientów przygotował cotygodniową akcję ,,Happy Fridays”, gdzie od aktywowania były różne prezenty – gigabajty, minuty, usługi i vouchery na sprzęt.

Stali klienci mają światłowód do końca roku za darmo

T-Mobile ogłasza, że oferta jest skierowana do stałych klientów, którym chcą pomóc w codziennej zdalnej pracy i nauce. Dla swoich użytkowników, którzy maja abonament T-Mobile lub tez go zakupią, Operator przygotował ofertę z internetem światłowodowym, w której do końca roku nie ponoszą żadnych opłat.
Można wybrać jedną z trzech prędkości: 300, 600 lub 900 Mb/s. Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a opłata miesięczna od 2022 roku będzie wynosić odpowiednio 56, 69 lub 89 zł miesięcznie.

Oferta dla nowych klientów

Dla osób, które planują przenieść numer, T-Mobile przygotował atrakcyjną ofertę. Klient, który zdecyduje się przejść do T-Mobile, będzie mógł wybrać ofertę abonamentową XS, S, M lub L z dowolnym telefonem, a w powitalnym prezencie T-Mobile opłaci 6 miesięcy usług i rat za urządzenie. W tym przypadku umowa jest podpisana na okres 24 miesięcy i 36 rat za urządzenie z opłatą początkową za telefon. T-Mobile poleca trzy smartfony dla oferty abonamentowej:

* Redmi Note 9T 5G – w ramach taryfy M za 39 zł na start, koszt pierwszych 6 lat wyniesie 0 zł, a od 7, raty 35 zł miesięcznie;
* Samsung Galaxy A12 – w ramach taryfy M za 109 zł na start, koszt pierwszych 6 rat 0 zł, a od 7, raty 20 zł miesięcznie;
* Motorola E7 Plus – w ramach taryfy M za 99 zł na start, 6 ratami, a od 7, raty 15 zł miesięcznie

Co istotne, nowy klient T-Mobile będzie mógł od razu skorzystać ze zniżek rodzinnych oraz promocyjnej oferty darmowego światłowodu do końca roku.
Wszystkie oferty dostępne są na stronie internetowej T-Mobile

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *