Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

T-Mobile oferuje dostęp do 5G w ofercie na kartę

Połączenia wideo, ulubione seriale, media społecznościowe i aplikacje działające w tle – nasz smartfon przy niewystarczającej ilości i jakości internetu może szybko odmówić posłuszeństwa. W odpowiedzi na to T-Mobile proponuje oferty na kartę ,,Bez limitu XL” w taryfie GO! z dostępem do technologii 5G, 40 GB (20 GB z oferty i 20 GB po doładowaniu) i usługą Supernet Video HD, pozwalającą oglądać wideo bez utraty gigabajtów. 

 

Łap to!

Z końcem marca do grona klientów abonamentowych T-Mobile, którzy mogą korzystać z 5G, dołączyli użytkownicy T-Mobile na kartę. Dzięki nowemu pakietowi ,,Bez limitu XL” w taryfie GO!, za 39 zł klienci otrzymają dostęp nie tylko do sieci piątej generacji, ale również nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, paczki 40 GB (20 GB w ofercie i kolejne 20 GB przy zasileniu kwotą od 39 do 49 zł) oraz wideo bez utraty gigabajtów w usłudze Supernet Video HD.

T-Mobile stale rozszerza swoją ofertę. Potwierdzeniem tego jest na przykład infrastruktura oferująca zasięg piątej generacji ponad 6,3 milionom osób na terenie całego kraju, czy dostępność aż 31 smartfonów 5G, stanowiących obecnie aż 25% wszystkich sprzedawanych przez T-Mobile telefonów. Docelowo operator chciałby, aby każdy klient mógł korzystać z internetu w technologii 5G.

Jak złapać ofertę ,,Bez limitu XL” i 40 GB w kilku prostych krokach?

Po doładowaniu konta ofertę ,,bez limitu XL” za 39 zł można łatwo włączyć na kilka sposobów.

  1. uruchom pakiet w aplikacji ,,Mój T-Mobile”, w zakładce ,,Usługi dodatkowe”
  2. Drugim rozwiązaniem jest użycie kodu ekspresowego *500*1*0#
  3. Można również wysłać SMS o uruchomieniu usługi. Ofertę można również aktywować na dowolnym starterze GO! w T-Mobile na kartę.

Z oferty mogą skorzystać osoby, które do tej pory były posiadaczami innego planu taryfowego – Frii, Nowy Tak Tak, Hot, Happy lub internetu na kartę Blueconnect. Aktywacja oferty ,,Bez limitu XL” spowoduje zmianę taryfy na GO! i wyłączenie poprzednich usług.

Więcej informacji o ofercie

Jeśli jesteś już w T-Mobile na kartę i korzystasz z poprzednich taryf, zmień bezpłatnie taryfę na GO!

Wpisz na telefonie kod ekspresowy: *530*1#

Sprawdź z jakiej taryfy obecnie korzystasz: *100#

Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć na stronie operatora.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *