Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

T-Mobile Motorola

T-Mobile – kup Motorolę Moto G6 i wygraj wyjazd do Chicago

T-Mobile zaczęło przedsprzedaż Motoroli Moto G6 – bardzo porządnego smartfonu ze średniej półki. Dodaje do niego słuchawki Motorola Pulse Escape. Ten zestaw znamy już z przedsprzedaży prowadzonej w Plusie. T-Mobile poszedł jednak krok dalej. Dla pierwszych, którzy zamówią Motorolę przygotował konkurs, w którym wygraną jest wyjazd do Chicago – siedziby producenta! Do zasad konkursu wrócimy na koniec, tymczasem zobaczcie jakie warunki przedsprzedaży proponuje T-Mobile.

T-Mobile – warunki przedsprzedaży

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów indywidualnych. Przy umowie na 24 miesiące w taryfie T-Mobile Bez Limitu koszty prezentują się następująco:

9 zł na start, opłaty miesięczne – 100 zł

149 zł na start opłaty miesięczne – 80 zł

Natomiast przy umowie na 36 miesięcy zestaw będzie płatny na start 9 zł przy miesięcznej opłacie w wysokości 80 zł.

Przedsprzedaż trwać będzie od dziś do 13 maja br.

Hello Chicago!

To teraz wracamy do konkursu. Zadanie polega na uzupełnieniu sformułowania “hello… ” tak, żeby jak najlepiej oddać atmosferę Chicago. Hasło trzeba uzasadnić. Operator podpowiada, że można nawiązać do drużyny Chicago Bulls, jeziora Michigan, smaku deep dish pizza. Cokolwiek wydaje Wam się charakterystyczne dla tego miasta, może stanowić odpowiedź. A zmieścić ją trzeba na stronie www.hellochicago.pl, gdzie znajdziecie również szczegółowy regulamin konkursu. Czas na wymyślenie odpowiedzi macie do 13 maja br..

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *