Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

T-Mobile Internet Domowy już dostępny

Pochodzę z niewielkiej lubelskiej wsi. Od razu zaznaczam, nie jest to stereotypowa “bidna” miejscowość, jakie ciągle możecie znaleźć w tej części kraju. Jednak kiedy jeszcze tam mieszkałem, zawsze irytowało mnie to, że nie miałem tam dostępu do porządnego internetu. I chociaż ten problem już mnie nie dotyczy, to mimo wszystko cieszę się, że dostęp do szybkiego internetu staje się coraz powszechniejszy. 13 września niemiecki operator komórkowy wprowadził ofertę T-Mobile Internet Domowy.

T-Mobile Internet Domowy, czyli internet tam, gdzie go wcześniej nie było

Z internetowej mapy naszego kraju znikają białe plamy, czyli miejsca, gdzie ciężko o dostęp do internetu. Poza tym, spada też liczba miejscowości, gdzie żaden operator nie zadeklarował dostępu do sieci stacjonarnych i radiowych. Ale w rankingu dostępu do internetu stacjonarnego Polska plasuje się na trzecim miejscu. Od końca. Do tego co piąty budynek nie ma możliwości podpięcia internetu, a co trzeci posiada internet o przepustowości mniejszej niż 10 Mb/s. T-mobile postanowił to wykorzystać i stworzył ofertę, mającą na celu poprawienie tych statystyk. Poniżej przedstawiam szczegóły obydwu opcji, jakie przygotował ten operator.

[supsystic-tables id=10]

Choć dostęp do internetu w Polsce z roku na rok jest coraz lepszy, to dane Komisji Europejskiej wskazują, że daleko nam do czołówki. Pod względem internetu mobilnego plasujemy się wśród liderów, ale w rankingu dostępu do stacjonarnego internetu szerokopasmowego za nami są tylko dwa kraje unijne.

T-mobile Internet Domowy

Według zapewnień operatora, uruchomienie usługi ma zająć niecałą minutę. Jedyne, co musimy zrobić, to włączyć router i wpisać hasło. Nie ma opłat aktywacyjnych (ale w cenę abonamentu wliczony jest koszt routera, do wyboru  mamy Huawei B525 za 1 zł na start lub Huawei B529 za 199 zł na start). Wybraną ofertę możemy testować przez 30 dni, a wysokość opłaty za czas użytkowania rozliczana jest proporcjonalnie. Operator zwraca także opłatę na start za router.

Oferta T-mobile Internet Domowy wydaje się dość ciekawą opcją, zwłaszcza dla tych, którzy wcześniej nie mieli opcji na szybszy internet w swoim miejscu zamieszkania. Ale równie ciekawe będzie to, w jaki sposób na tą ofertę odpowiedzą pozostali operatorzy z wielkiej czwórki.

 

Porównanie ofert Internetu Domowego

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *