Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Świąteczne promocje w Play

Jak to się zwykle dzieje w okresie przedświątecznym, tak i w tym roku operatorzy komórkowi już w listopadzie ogłaszają świąteczne promocje. Dziś kilka słów o promocjach w Play. Zobaczcie, czy znajdziecie coś dla siebie.

Drugi smartfon gratis

Pierwsza promocja dotyczy abonamentów Play M, L i Homebox. Przy wyborze jednego telefonu w ramach któregoś z tych abonamentów drugi model dostajecie w prezencie. Przygotowane przez Play pary to:

  • Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A03s
  • Xiaomi Redmi Note 10 5G + Xiaomi Redmi 9A.

Jeśli drugi telefon chcecie podarować komuś bliskiemu razem z abonamentem, to drugą kartę SIM z tymi samymi usługami możecie kupić za jedyne 30 zł miesięcznie przy przeniesieniu numeru do Play.

Prezent do zestawu Play NOW TV z szybkim internetem

W ofercie Play na dobre zagościła telewizja PLAY NOW TV z dekoderem z systemem Android TV i Viaplay w cenie abonamentu oraz internet stacjonarny. Jeśli zdecydujecie się jednocześnie na zestaw obu tych usług (w dowolnej konfiguracji) możecie liczyć na jeden z prezentów:

  • soundbar JBL Cinema SB 120,
  • tablet Alcatel 3T 10 4G.

Play internet stacjonarny za 0 zł przez 6 miesięcy

Trzecia promocja dotyczy internetu stacjonarnego. Niezależnie od wybranej prędkości (150, 300 czy 600 Mbps) dostaje się  rabat – 6 miesięcy za 0 zł, a później płaci się już od 40 zł miesięcznie.

Prezent w ramach Junior BOX

Play ma też promocję przygotowaną z myślą o najmłodszych użytkownikach smartfonów. Jeśli ich rodzice kupią Junior BOX, dzieci będą mogły dobrać dodatkowy upominek do wyboru:

  • bezprzewodowe słuchawki Motorola Vervebuds 100
  • opaska sportowa Xiaomi Mi Smart Band 5.

Wybrane taryfy JUNIOR BOX oraz ofert MIX umożliwiają także włączenie specjalnego pakietu 100 GB do wykorzystania na social media przez 3 miesiące. Dzięki temu można utrzymywać kontakt z bliskimi, dzieląc się swoimi materiałami i śledząc relacje innych bez obaw o wyczerpanie paczki danych.

Dwa razy więcej internetu bezprzewodowego

W święta jest więcej wolnego czasu, więc może się przydać więcej gigabajtów. Z myślą o tym Play w ofercie za 50 zł miesięcznie proponuje nie 100, a 200 GB. Do tego router Wi-Fi za 1 zł na start.

To w sumie aż 5 różnych promocji. Chociaż do świąt jeszcze sporo czasu, to ze zniżek i upominków możecie korzystać już teraz, o ile oczywiście któreś z nich rzeczywiście trafią w wasze potrzeby. 😉

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *