Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

ŚWIĄTECZNE ODLICZANIE W APPGALERY

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Planujemy święta z rodziną, ozdabiamy domy, ubieramy choinkę i kupujemy prezenty. Z roku na rok sezon przedświąteczny zaczyna się coraz wcześniej. A oficjalne odliczanie zaczyna się już 1 grudnia! Wiele firm rozpoczyna odliczanie razem ze swoimi klientami i wprowadzają do swoich ofert kalendarze adwentowe. Z jedym z nich wystartował Huawei w AppGallery.

Czym jest AppGallery?

AppGallery to oficjalna platforma, stworzona przez Huawei, z której można pobrać aplikacje do systemu operacyjnego Android. Służy do wyszukiwania, pobierania oraz udostępniania aplikacji mobilnych na urządzeniach z systemem Android. Klienci Huaweia zyskają dodatkowe bonusy, a wśród nich m.in. okresy darmowego korzystania z wybranych aplikacji, rabat na zakupy w niektórych sklepach, a także bezpłatne dodatki do wybranych gier.

Świąteczne odliczanie

W kalendarzu AppGallery codziennie w okienku, znajduje się inna nagroda. Aby ją odebrać należy każdego dnia pobrać 3 wybrane aplikacje spośród tych wymienionych na stronie. Codziennie w okienkach znajduje się inna nagroda: mogą to być kupony do aplikacji lub ,,kroki”. ,,Kroki” to wirtualne elementy, których należy zebrać odpowiednią liczbę, aby można było je wymienić na jedną z nagród. 7 kroków umożliwia zdobycie karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania Allegro. Po zdobyciu 8 kroków można uzyskać dron DJI Mini2, a za 9 kroków można dostać multimedialny laptop Huawei MateBook X.

Spis nagród z podziałem na dni:

 1. Tinder Plus
 2. Wp Piolt
 3. Huawei Filmy
 4. Krok do nagrody
 5. Tidal
 6. Krok do nagrody
 7. Audioteka
 8. Tinder Plus
 9. Tidal
 10. Bolt
 11. Krok do nagrody
 12. Tinder Plus
 13. Krok do nagrody
 14. Tinder Plus
 15. Tidal
 16. Krok do nagrody
 17. Tinder plus
 18. Krok do nagrody

Warunki udziału

O zdobytej w danym dniu nagrodzie użytkownik zostanie poinformowany za pomocą wyskakującego powiadomienia. Zdobyte kupony lub liczbę ,,kroków” można sprawdzić w zakładce ,,Nagrody” w AppGallery. W tej zabawie obowiązuje zasada ,,kto pierwszy ten lepszy”, dlatego po zebraniu odpowiedniej liczby kroków należy od razu wypełnić formularz, który znajduje się na stronie w AppGallery, aby nie przepadła nam nagroda!

 

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *