Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

super deal

Super Deal w T-Mobile, czyli kolejne promocje majowe

T-Mobile rozpoczął serię majówkowych promocji. Jakich? Między innymi opłaty niższe o połowę przez pół roku, internet domowy za złotówkę czy filmy i seriale w prezencie na 6 miesięcy. Jest tego więcej, więc przedstawimy Wam każdy “Super Deal” oferowany przez magentowego operatora. Promocyjne oferty są dostępne już od wczoraj – 05.05.2020.

Super Deal – pół roku za pół ceny

Pół roku za pół ceny brzmi całkiem nieźle, ale czy jest aż tak dobrze? Cóż, ta promocja dotyczy TYLKO abonamentu T-Mobile M. Obejmuje on no limit i 15 GB w kraju. Normalna cena to 49 zł. Przez 6 z 24 miesięcy płaci się połowę tej kwoty. Potem przez półtora roku wracamy 49 zł miesięcznie. Ten Super Deal działa też w przypadku, kiedy ktoś chce wziąć T-Mobile M z telefonem, przy opłatach miesięcznych 79 zł. Wtedy przez pierwsze pół roku płaci się 39,50 zł. Czy to się rzeczywiście kalkuluje? Oceńcie sami.

T-Mobile XS z Supernet Video DVD

Kolejna promocja dotyczy abonamentu T-Mobile XS. W pakiecie XS z paczką internetu 2 GB i usługą Supernet Video DVD klienci mogą oglądać ulubione programami bez zużywania transferu danych. Oferta dostępna jest w opcji bez telefonu za 30 zł miesięcznie lub za 50 zł miesięcznie przy umowie z wybranym modelem smartfona – Huawei Y6s lub Samsungiem A10.

Internet mobilny na 6 miesięcy

Następy Super Deal dotyczy internetu, który chyba jeszcze nigdy przedtem nie był dla nas tak ważny. T-Mobile udostępnia obecnie internet mobilny z umową na 6 lub 12 miesięcy. Mówimy o ofercie 30 GB za 29 zł.

promocje w T-Mobile

Internet domowy przez 2 miesiące za 1 zł

Na tym promocje się nie kończą. Skoro mamy internet mobilny na pół roku, to i internet stacjonarny powinien być objęty jakąś promocją i rzeczywiście jest. W końcu wielu z nas korzysta teraz przede wszystkim z internetu stacjonarnego. Oferta T-Mobile w tym zakresie obejmuje światłowód i internet z Wi-Fi. Teraz zarówno jeden, jak i drugi przez pierwsze 2 miesiące kosztuje tylko 1 zł.

Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Ostatni Super Deal znowu dotyczy oferty T-Mobile M. Każdy kto zamówi tę ofertę (nowi klienci, przedłużający umowę, przenoszący numer) dostanie możliwość korzystania z Netflixa w planie podstawowym za darmo przez pół roku.

Trudno się oprzeć wrażeniu, że T-Mobile intensywnie promuje abonament T-Mobile M. Czy dla Was obniżka miesięcznych opłat na pół roku i Netflix na tyle samo to wystarczające powody, żeby wypróbować ten abonament?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *