Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Sprawdź baterię swojego związku z Motorolą

Ze względu na zbliżające się Walentynki Motorola przygotowała wyjątkowy konkurs. Wygrać w nim można smartfon, który ma bardzo dużą pojemność baterii – Motorola moto g9 power. Dodatkowo wraz partnerami marka przygotowała specjalną walentynkową promocję, która potrwa do 18 lutego.

Sprawdź baterię swojego związku #powerlovers

Dla wszystkich uczestników konkursu Motorola przygotowała test, w którym sprawdzicie siłę waszego związku. Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie i walczyć o wygraną? Należy odpowiedzieć na serię pytań i podzielić się wynikami na instastoies. Wygrana będą 2 smartfony motorola moto g9 (dla siebie i dla drugiej połówki). Konkurs rozpoczął się 5 lutego i zostanie rozstrzygnięty 14 lutego br. – w Walentynki. Podczas transmisji livie w mediach społecznościowych Motoroli zostaną wyłonieni 3 zwycięscy. To jednak nie wszystko – Motorola przygotowała jeszcze inne niespodzianki.

Promocja

Z fanpage’a i profilu na Instagramie Motoroli, dowiadujemy się, że Motorola oraz partnerzy przygotowali specjalną promocję na ten model telefonu. Czym się wyróżnia? Motorola moto g9 to najnwowszy smartfon Motoroli z serii power, która jest synonimem ogromnych baterii – w tym przypadku 6000 mAh – pozwaląjacych na korzystanie z urządzenia wiele godzin. Telefon dostępny jest teraz w cenie 699 zł. Można znaleźć go na motorola.com, a także: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Max Elektro. W tym przypadku można mówić o standardowym użytkowaniu nawet do 60 godzin pracy. Dzięki tak pojemnej baterii już nie musimy się martwić, że telefon nam padnie zanim zdążymy wrócić do domu i go trochę podładować. Telefon ten oprócz świetnej baterii ma także aparat 64 MP z niezwykle przejrzystą aplikacją, która pozwala na szybkie i intuicyjne robienie pięknych zdjęć, niezależnie od warunków oświetleniowych. To jednak nie wszystko. Dzięki My UX moto g9 power oferuje wiele sprawnych gestów moto, jak uruchomienie aparatu przekręceniem nadgarstka czy wyłączenie latarki podwójnym machnięciem telefonem.

Promocja na smartfon, o nieprzeciętnej baterii, będzie trwała od 5 do 18 lutego br. A wy planujecie wziąć udział w konkursie?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *