Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Sony Xperia XZ2

Sony Xperia XZ2 + piłka UEFA – do wzięcia w Plusie!

Polska niewątpliwie jest krajem, w którym jednym z najbardziej popularnych sportów jest piłka nożna. Widać to zwłaszcza, kiedy zaczynają się mistrzostwa i większość męskich (coraz częściej także damskich) rozmów, rozpoczyna wymiana zdań na temat ostatniego meczu. Emocje, emocje, emocje! I jakże by tu z tego nie skorzystać w ramach promocji? Plus w każdym razie skorzystał i zaproponował fanom piłki nożnej telefon Sony Xperia XZ2 w zestawie z piłką UEFA ! Jaka jest cena zestawu? Zobaczcie sami!

Sony xperia XZ2 + piłka UEFA – ceny w Plusie

Oczywiście zestaw możecie mieć jedynie przy umowie na 24 miesiące. Natomiast do was należy wybór czy raty chcecie za niego spłacać przez 24 czy 36 miesięcy. Możecie tez wybrać sobie abonament, w ramach którego weźmiecie sprzęt. Przedstawiamy kilka wariantów, najpierw przy ratach płatnych przez 36m.

Sony Xperia XZ2 36m

A teraz zobaczcie ceny przy ratach płatnych przez 24 miesiące:

Po podliczeniu całkowitych wydatków widać, że tym razem czy się płaci raty przez 24 m. czy przez 36 m. w sumie wyda się tyle samo. Przy abonamencie za 50 zł, będzie to 4811 zł za wszystko, przy abonamencie za 40 zł – 4571 zł za wszystko. Niewielka różnica – 12 zł –  jest tylko przy najtańszym abonamencie. Jeśli wybierzemy abonament za 30 zł, a raty rozbijemy na 36 m. w sumie zapłacimy za wszystko – 4308,99 zł, a przy 24 ratach – 4321 zł. Waszym zdaniem to opłacalna promocja? A może lepiej kupić sobie piłkę oddzielnie?

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *