Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Smartwatche na Walentynki

Wiele firm przygotowało specjalne oferty z okazji Walentynek. We wcześniejszych postach pisaliśmy głównie o telefonach, jednak operatorzy poszli o krok dalej i mają do zaoferowania przecenione Smartwatche. Na przykład kupując zegarek Xiaomi Mi Watch, otrzymamy w prezencie model Xiaomi Mi Watch Lite w prezencie

Xiaomi na Walentynki

Oferta obejmuje dwa zegarki w cenie jednego. Pozwala to na kupno prezentu nie tylko drugiej połowie, ale i dla siebie. To idealne rozwiązanie na Walentynki. Z okazji można skorzystać w dniach od 8 do 14 lutego 2021 roku. Inteligenty zegarek Mi Watch kosztuje 549 zł. Prezentem w tej promocji jest drugi zegarek Mi Watch Lite. Normalna cena tego smartwatcha, poza opisaną wyżej promocją, wynosi 249 zł (obniżka teraz do 199 zł)
Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach Xiaomi, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych (mi-home.pl i mi-store.pl)

Samsung Galaxy Watch3

Kup Samsunga Galaxy Watch3 i odbierz w gratisie innego smartwatcha – model Galaxy Watch Active. Promocja dostępna jest u takich operatorów jak: Orange, Play, Plus, T-Mobile. Co należy zrobić? Kup smartwatch Galaxy Watch3 w dniach od 01.02 do 14.02.21 r. Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy do 17.02.21 r. Załącz dowód zakupu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia w ciągu 10 dni roboczych dostaniesz nagrodę – smartwatch Galaxy Watch Active w kolorze różowym. Promocja trwa do 14 lutego włącznie lub do wyczerpania zapasów. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 10000 sztuk.

Walentynki w T-Mobile

T-Mobile wystartowało z akcją promocyjną, w ramach której można zyskać rabat do kilkudziesięciu złotych na zakup nowego smartwatcha. Jeśli nosicie się z takim zamiarem, to być może ta oferta jest dla Ciebie. Promocja operatora na Walentynki dostępna jest wyłącznie online i obowiązuje w ofercie bez abonamentu. Smartwatche OPPO taniej o 500 zł w T-Mobile. OPPO Watch 41 mm i OPPO Watch 46 mm kosztują na start 29 zł. Wysokość raty miesięcznej wynosi 65 zł (w przypadku 24 rat), a jej oprocentowanie to 0%. Za całość więc zamiast 2089 zł, zapłacisz 1589 zł. Obniżka trwa tylko do 14 lutego.

Która opcja odpowiada wam najbardziej?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *