Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Smartfony do selfie – propozycje

Uwielbiasz robić sobie zdjęcia i potrzebujesz smartfona z dobrym aparatem? Jednak wiesz, że jedno selfie drugiemu nierówne? Oczywiście masz rację! Przednie aparaty są niezbędne do wykonywania selfie, nagrywania wideoblogów, a także do prowadzenia wideorozmów za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Aparat przedni nie tylko może być dobry, ale wręcz taki sam, co tylny. Uzyskujemy więc świetną jakość zdjęć i filmów z przodu i z tyłu. Twoje selfie będzie wyglądało świetnie! To jednak nie wszystko. Od dobrych smartfonów do selfie, powinniśmy oczekiwać wysokiej rozdzielczości oraz dobrej jakości obiektywu i sensora. Większa rozdzielczość przedniego aparatu ma znaczenie tylko wtedy, gdy obiektyw jest w stanie za nią nadążyć. A więc optyka i sensor musza cechować się wysoka rozdzielczością. Jakie są więc najczęściej polecane modele do selfie?

1. Asus ZenFone 7 Pro

Jest to telefon, który nagrywa filmy 8K z przodu i z tyłu! Jest to spowodowane tym, że tylne aparaty są podnoszone. Po naciśnięciu przycisku rozkładają się i możemy z nich skorzystać robiąc zdjęcia i filmy z przodu.

* Ekran 6,67″
* Aparat tylny: 64+12+8 Mpix
* Aparat przedni: 64 Mpix

2. Samsung Galaxy S20 FE

Telefon ten nagrywa filmy 4K60 aparatem przednim i tylnym, a do tego robi bardzo dobrej jakości selfie.

* Ekran 6,5″
* Aparat tylny: 12+12+8 Mpix
* Aparat przedni: 32 Mpix

3. Samsung Galaxy S20+

Przedni aparat Samsunga ma 10-megapikselową matrycę o świetle 2.0, która dobrze sobie radzi. Bardzo dobrze odwzorowuje kolory, a zdjęcia są szczegółowe.

* Ekran 6,7″
* Aparat tylny: 64+12+12 Mpix
* Aparat przedni: 10 Mpix

4. POCO X3 NFC

Jest to smartfon, który za cenę 1000 zł, jest jednym z lepszych telefonów do selfie. Wyróżnia się 120-hercowym wyświetlaczem, szybkim działaniem i dobrym aparatem przednim

* Ekran 6,7″
* Aparat tylny: 64+13+2 Mpix
* Aparat przedni: 20 Mpix

5. Oppo Reno4 Pro 5G

To kolejny smartfon, który świetnie nada się do robienia selfie. Przedni aparat o rozdzielczości 32 Mpix gwarantuje pełne szczegółów zdjęcia.

* Ekran 6,5″
* Aparat tylny: 48+13+12 Mpix
* Aparat przedni: 32 Mpix

Zastanawiacie się nad kupnem telefonu głównie ze względu na przednią kamerkę?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *