Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Smart Car

Smart Car – nowa usługa T-Mobile

T-Mobile wprowadził właśnie do swojej oferty nową usługę. Nazywa się Smart Car i rzecz jasna skierowana jest do właścicieli pojazdów. Smart Car umożliwia na przykład monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pojazdu, kontrolę jego lokalizacji i tempa jazdy. Nowa usługa służy też zapewnianiu większego bezpieczeństwa poprzez system konfigurowanych powiadomień.

Smart Car – do czego się przyda?

Być może i wam zdarzyło się zapomnieć gdzie zaparkowaliście samochód na wielkim parkingu przed galerią handlową. A może spieszyliście się do pracy, a tu auto nie chce odpalić i zupełnie nie wiecie o co mu chodzi. Między innymi w takich sytuacjach Smart Car może przyjść z pomocą. Dzięki tej usłudze lepiej zrozumiemy co się dzieje z naszym samochodem, dostaniemy sporo przydatnych wskazówek, a w razie przekroczenia dozwolonej prędkości lub przekroczenia wyznaczonej strefy zostaniemy o tym poinformowani.

Smart Car to aplikacja mobilna T-Mobile Tracker i dedykowane urządzenie wyposażone w kartę Micro SIM, podłączane do gniazdka OBD-II (On Board Diagnostics) znajdującego się we wszystkich samochodach produkowanych po 2001 roku. Nowa usługa to także wbudowany system GPS. Żyroskopy umożliwiają oprogramowaniu rejestrowanie choćby minimalnych ruchów lub przechyłów urządzenia. Dzięki temu otrzymujemy kompleksowe źródło kontroli, diagnostyki i informacji.

Smart Car – najważniejsze możliwości
 • pokazuje aktualną lokalizację i historię przejazdów,
 • przedstawia wykres z kondycją akumulatora, powiadamiający o zbliżającym się niskim poziomie,
 • informuje o niskim  stanie paliwa,
 • szerokie opcje diagnostyczne – prezentuje rozkodowane i czytelnie opisane błędy DTC,
 • alarmuje o przekroczeniu prędkości,
 • GPS wyposażony w zaawansowane funkcje notyfikowania w tym o wyjeżdżaniu poza granice wyznaczonej strefy,
 • natychmiastowa informacja o niebezpieczeństwie, stłuczce parkingowej, próbie holowana lub wypięciu urządzenia.
 • wbudowany router WiFi

Smart Car w T-Mobile

Smart Car – aktywacja i konfiguracja

Żeby aktywować usługę nie potrzeba dużo czasu. Cały proces łącznie z konfiguracją powinien zamknąć się w 15 minutach. Trzeba:

 1. wypakować urządzenie i zainstalować aplikację na smartfonie,
 2. zarejestrować się usłudze,
 3. sparować aplikację z modułem samochodowym,
 4. wpiąć urządzenie do gniazdka OBD-II,
 5. przeprowadzić krótką kalibrację GPS.

Tyle wystarczy, żeby urządzenie było gotowe do użycia. Co ważne, aplikacja T-Mobile Tracker jest dostępna zarówno dla smartfonów z Androidem, jak i z iOS-em.

Rabat 25% dla pierwszych klientów

Cena urządzenia wynosi tylko 1 zł, a miesięczny abonament 40 zł. W cenie poza kosztami sprzętu i korzystania z aplikacji, jest też 10 GB danych. Z nowej usługi mogą skorzystać tak nowi, jak i obecni klienci operatora. Umowę podpisuje się na 24 miesiące. Za dodatkowe 5 zł miesięcznie, można aktywować usługę Supernet Video DVD (dzięki niej mamy darmowy transfer na najpopularniejsze serwisy video).

Pierwsi klienci, którzy zdecydują się na zakup nowej usługi, dostaną od T-Mobile zniżkę na abonament i przez cały okres trwania umowy będą płacić tylko 29,99 zł. Żeby skorzystać z rabatu, trzeba podpisać umowę przed końcem marca 2019 roku.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *