Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Sieć 5G dostępna jest dla użytkowników T-Mobile na kartę

Od 22 marca z sieci 5G będą mogli korzystać klienci abonamentowi oraz użytkownicy T-Mobile na kartę. Dzięki nowemu pakietowi ,,bez limitu XL” w taryfie GO! klienci na kartę otrzymają w atrakcyjnej cenie dostęp do 5G, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także pakiet danych oraz wideo bez utraty gigabajtów dzięki usłudze Supernet Video HD. 

 

Nasza najnowsza propozycja skierowana do użytkowników na kartę stanowi uzupełnienie portfolio usług 5G. Już w 2020 roku infrastruktura T-Mobile oferowała zasięg sieci piątej generacji ponad 6,3 milionom osób na terenie całego kraju, w tym m.in. w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Chorzowie, Poznaniu, Kielcach czy Opolu. Wówczas z sieci piątej generacji mogli skorzystać tylko klienci abonamentowi, a od dziś do tego grona dołączają użytkownicy na kartę. Będą oni mogli wybierać spośród szerokiego portfolio 31 urządzeń 5G, które ocenie stanowią aż 25% wszystkich sprzedawanych modeli w naszej sieci. Czego jeszcze mogą spodziewać się użytkownicy T-Mobile na kartę? – możemy przeczytać na stronie operatora.

Bez limitów w rozmiarze XL

Nowa oferta pomoże rozszerzyć dotychczasową taryfę GO! Oprócz już wcześniej dostępnych pakietów – ,,Bez limitu S”, ,,Bez limitu M” i ,,Bez limitu L” dołączono nowy pakiet ,,Bez limitu XL”, który umożliwia korzystanie z sieci 5G.  Pakiet ten rozliczany jest analogicznie do pozostałych pakietów, czyli w 30-dniowym cyklu. Użytkownik, który wybierze tę opcję może liczyć na nielimitowane rozmowy, SMY-y i MMS-y w Polsce i w krajach Unii Europejskiej, a także na 20 GB internetu.

To jednak nie wszystko – Pakiet ,,Bez limitu XL” obejmuje także bezpłatny dostęp do usługi Supernet Video HD, umożliwiającej korzystanie z aplikacji i platform streamingowych, takich jak: Netflix, YouTube, TikTok, Prime Video, Ipla czy Player bez utraty gigabajtów.  Miesięczny koszt wynosi 39 zł. Dodatkowo taryfa GO! zapewnia dodatkowy bonus. Jeśli użytkownik doładuje konto za 40 zł, otrzyma dodatkowe 20 GB (ostatecznie na jego koncie znajdzie się wiec 40 GB)

Jeśli jesteś posiadaczem innego planu taryfowego – Frii, Nowy Tak Tak, Hot, Happy lub internet na kartę Blueconnect. Aktywacja taryfy spowoduje zmianę jej na GO! i wyłączenie poprzednich usług.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *