Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

samsung galaxy s10

Samsung Galaxy S10 ma najlepszy ekran wg. DisplayMate

Niedawno zobaczyliśmy nowe flagowce Samsunga. Trzeba przyznać, że prezentują się bardzo dobrze i mają wszystko czego można oczekiwać, a nawet więcej. Ponadto teraz stało się jasne, że Samsung Galaxy S10 dostał najlepszy ekran wśród smartfonów. DisplayMate jednoznacznie orzekło, że ekran S10 nie ma sobie równych. Co takiego stanowi o jego wysokiej jakości?

Zobacz gdzie najtańszy internet domowy i abonament bez telefonu.

Samsung Galaxy S10 – najlepszy ekran

Po pierwsze ekran S10 najlepiej odwzorowuje kolory. DisplayMate stwierdziło, że wizualnie nie sposób ich odróżnić od ideału. Także jeśli chodzi o jasność Koreańczycy pobili rekord. W trybie wysokiej jasności, panel może uzyskać nawet 1215 nitów, czyli o 17% więcej niż ekran S9. Oznacza to, że nawet najostrzejsze słońce nie utrudni odczytania wiadomości albo przeglądania sieci. Ocena ekranu to rzecz jasna A+.

Sprawdź też sieci komórkowe i najtańszy abonament rodzinny.

ekran S10

W zeszłorocznych zmaganiach Samsung też wygrał (Galaxy S9). Do czasu, kiedy pojawił się iPhone XS Max i zgarnął koronę. A jak będzie w tym roku? Samsung Galaxy S10 naprawdę dostał świetny ekran, ale czy lepszy niż zobaczymy w tegorocznych iPhone’ach? To się jeszcze okaże. Póki co, Samsung może się cieszyć wyróżnieniem DisplayMate czekając na wyniki największego rywala.

Dla nas, użytkowników tak naprawdę różnice między ekranami topowych modeli są niemal niewidoczne. Podobnie jest zresztą w kwestii pracy procesorów. Można chyba śmiało stwierdzić, że doczekaliśmy czasów, kiedy dopiero odpowiednie pomiary mogą pokazać, który smartfon jest lepszy, szybszy, mocniejszy. Mimo to, wyniki wcale nie muszą mieć specjalnego wpływu na nasz wybór, bo jak wspomniałam i tak w codziennym użytkowaniu nie jesteśmy w stanie wyczuć tych różnic. Teraz można już po prostu kierować się ulubioną marką albo gustem. Cała reszta we flagowych smartfonach z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. No chyba, że mowa zwykłej o pojemności baterii…

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *