Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

samsung galaxy s10 projekt

Samsung Galaxy S10 już gotowy?

samsung galaxy s10 projekt

Samsung Galaxy S10 już gotowy?

Telefon z serii Galaxy już od wielu lat należą do najbardziej wyczekiwanych urządzeń roku. Cieszą się wielką popularnością i praktycznie zawsze są w ścisłej czołówce najlepszych telefonów. W tym roku mieliśmy już premierę Samsunga Galaxy S9, a na jesień dostaniemy Galaxy Note 9. Nowy S9 w porównaniu do innych urządzeń z Androidem radzi sobie wprost bez konkurencyjnie (na co dowodem jest ranking Antutu pokazujący osiągi telefonów, którego wyniki możecie zobaczyć na poniższym wykresie). Jednak jeszcze nie opadł kurz po premierze tego modelu, a już pojawiają się informacje o Galaxy S10.

 

samsung galaxy s9 antutu

Co nieco o specyfikacji S10

Jak podaje The Bell, koreańska firma już zdołała sfinalizować projekt Samsunga Galaxy S10, czyli zaledwie dwa miesiące po premierze poprzedniego modelu. Według plotek S10 ma dostać wycięcie w ekranie, jakie oryginalnie widzieliśmy w iPhone’ie X. S10 to okrągła, jubileuszowa liczba, więc możliwe, że Samsung wykorzysta ją do zaprezentowania zupełnie nowych, niewidzianych wcześniej rozwiązań – na pewno pojawi się na ten temat jeszcze wiele plotek.

Poza tym, możemy być niemal pewni, że Galaxy S10 będzie mieć ekran Super AMOLED, który pokryje jeszcze większy % przodu telefonu. I jeżeli nie w Galaxy Note 9, to w Galaxy S10 już na pewno zobaczymy czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem. Pewnie też doczekamy się jakiejś odpowiedzi na Face ID Apple’a.

>>>Zobacz też ranking sieci komórkowych<<<

Bardziej szczegółowa specyfikacja Samsunga Galaxy S10 jeszcze przez długi czas będzie owiana tajemnicą, ale analitycy i różni insiderzy typują, że S10 ma być małą rewolucją na rynku.

Jakie są wasze przypuszczenia odnoście Galaxy S10? Chcecie dostać Samsunga z wcięciem jak w iPhone’ie?

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *