Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Apple logo spowalnianie telefonów

Rozszerzona rzeczywistość tuż tuż – ARKit od Apple

ARKitW następnym miesiącu swoją premierę ma mieć najnowsza wersja oprogramowania dla urządzeń mobilnych od Apple, iOS 11. Częścią tej wersji ma być ARKit – pakiet, który pozwoli nam mieszać rzeczywistość z cyfrowymi obiektami w czasie rzeczywistym. Oczywiście coś takiego możemy zobaczyć już dziś na wielu naszych urządzeniach, chociażby grając w Pokemon GO. Jednak to, co prezentuje nam Apple, zdecydowanie to przebija.

Zobacz też: Abonament rodzinny duet – ranking

ARKit pozwoli Ci wejść do innego świata

W ostatnich tygodniach pojawiło się w sieci już wiele filmików, prezentujących możliwości ARKit. Są one naprawdę imponujące (z resztą sami możecie to sprawdzić na filmikach poniżej). Wszystko to dzięki dużym postępom w sztucznej inteligencji, której możliwości do samodzielnego uczenia się pozwalają na ulepszanie tego, co są wstanie zrobić nasze smartfony. Postęp ten w tej chwili jest tak duży, że nawet ciężko mi jest nawet wyobrazić sobie, z jakich technologii będziemy korzystać za kolejne 10 lat.

Zobacz też: Tanie abonamenty bez smartfona w ofercie

Rozszerzona rzeczywistość jest technologią przyszłości, z której już niedługo będziemy mogli korzystać. Jej możliwości są niesamowite, a znając ludzką kreatywność, znajdą się dla niej niezliczone zastosowania. Osobiście popieram rozwijanie technologii, które mogą poprawić nasz standard życia, jednak mimo wszystko zawsze staram się podchodzić do nowości z dystansem. A to dlatego, że nigdy nie wiadomo, jak coś, co zostanie stworzone w sterylnym laboratorium, może wpłynąć na nasze codzienne życie.

Między-wymiarowy portal

Rysowanie placem

Zobacz też: Ranking sieci komórkowych

Wizyta u kosmetyczki

Zobacz też: Internet domowy 100 Mbps ranking

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *