Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Roamingowy Pakiet Wakacyjny w sieci Otvarta

Roamingowy Pakiet Wakacyjny w sieci Otvarta

Roamingowy Pakiet Wakacyjny w sieci Otvarta

Najmłodszy operator MVNO – sieć Otvarta – uruchamia na zbliżające się wakacje promocję przeznaczoną dla tych, którzy planują urlop za granicą. Pakiet Wakacyjny to taryfa, w której dostaniesz do 500 minut rozmów lub SMS-ów na terenie państw Unii Europejskiej, Norwegii, Liechtensteinu i Islandii. Pakiet kosztuje 10 zł.

Pakiet jest rozliczany w ciekawy sposób. Mianowicie, po jego aktywacji dostajemy 30 000 punktów, które przeliczają się na usługi:

  • 1 sekunda – 1 punkt
  • 1 SMS – 60 punktów

Oznacza to, że w sumie możemy w ramach tego pakietu wykorzystać do 500 minut lub SMS-ów. Co ważne, punkty możesz wykorzystać w najwygodniejszy dla siebie sposób. Pakiet Wakacyjny w sieci Otvarta możemy wykorzystać dwukrotnie w ciągu roku kalendarzowego. Po włączeniu, jest on aktywny przez 14 dni.

Za połączenia telefoniczne poza UE lub korzystanie z innych usług, opłaty są naliczane zgodnie z Regulaminem Promocji Pakiet Wakacyjny. Pakiet jest przeznaczony dla użytkowników taryf O! Najtańsza!, O! Najlepsza! oraz O! Korzystna!

Aktywacja Pakietu Wakacyjnego w Otvartej

  1. Aby skorzystać z oferty promocyjnej Operatora konieczne jest zlecenie aktywacji Pakietu Wakacyjnego poprzez Portal OTVARTA 24/7.
  2. Pakiet zostanie uruchomiony w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia jego aktywacji  poprzez Portal OTVARTA 24/7 .

Sprawdź: Regulamin Promocji

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *