Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Redmi Note 7 – sprzedano 10 milionów egzemplarzy w 129 dni!

Xiaomi ma co świętować. Cztery miesiące temu wypuścił pod marką Redmi model Note 7 i sprzedał go do tej pory w 10 milionach egzemplarzy. To naprawdę imponujący wynik! 10 milionów w 129 dni. Liczba dotyczy wszystkich wariantów Redmi Note 7, czyli Redmi Note 7, Note 7S i Note 7 Pro.

Sprawdź w naszym porównaniu, gdzie dostaniesz najlepszy abonament bez telefonu.

Redmi Note 7 odniosło sukces, a co z Redmi K20?

Informacje o imponującej sprzedaży sam współzałożyciel Xiaomi, Lei Jun umieścił na Weibo. Zamieścił tam też zdjęcia z ogromnym tortem, na którym widnieje napis 10 000 000. Ciasta starczyło dla wszystkich kluczowych pracowników firmy i jej marki. Jun podkreślił, że to zwycięstwo jest kamieniem milowym i wynikiem trzymania się wartości Xiaomi takich jak wysoka jakość i jej dobry stosunek do ceny.

Sprzedaż Redmi note 7

 

Nie ma jeszcze informacji na temat liczby sprzedanych smartfonów Redmi 7, ale i ten zapewne długo na półkach nie zagości. Złoty stosunek wyglądu i wydajności do ceny jest wyraźnie opłacalny. Ciekawe co przyniosą kolejne modele Redmi Note. Producent sam sobie podniósł poprzeczkę.

Lei Jun podczas świętowania imponującej sprzedaży Note 7, przypomniał o jutrzejszej premierze flagowego Redmi K20. Seria Redmi Note 7 na całym świecie doskonale się sprzedaje, jesteśmy więc ciekawi, jak będzie z Redmi K20. Czy wzbudzi pozytywne reakcje? W jakiej cenie będzie sprzedawany? I czy zdoła powtórzyć sukces tańszego modelu?Tak, czy inaczej osobiście nie mogę doczekać się jutra, żeby sprawdzić czy wszystkie przecieki na temat K20 rzeczywiście pokrywają się z rzeczywistością.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *