Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Przecena Redmi Note 9T 5G w T-Mobile o 120 zł

T-Mobile obniża cenę smartfonu Redmi Note 9T. Teraz jest to jeden z tańszych telefonów z 5G.

Promocja Redmi Note 9T

Niższe ceny Redmi Note 9T 5G obowiązują w abonamencie T-Mobile. Jedna z przykładowych ofert operatora wygląda następująco:

Połączenia komórkowe –> bez limitu
Połączenia stacjonarne –> bez limitu
SMS –> bez limitu
MMS –> bez limitu
Net-PL –> 15 GB
Net-EU –> 1 GB
Miesięcznie –> 75,00 zł
Wartość umowy –> 1829,00 zł
Umowa –> 24 miesiące
Dodatkowa zniżka przysługuje osobom przedłużającym umowę z T-Mobile.

Najważniejsze dane techniczne Redmi Note 9T 5G

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z Xiaomi Redmi Note 9T 5G 128 GB, dostępnym w 2 wariantach kolorystycznym – czarnym i filetowym, nie zwlekaj! Podczas codziennej pracy smartfon nie zwalnia tempa, dzięki wyselekcjonowanym podzespołom takim jak: procesor Dimensity 800U oraz bateria o pojemności 500 mAh. Wyświetlane filmy będą w świetnej jakości, dzięki matrycy o rozdzielczości Full HD+

Elegancka obudowa
W konstrukcji o wymiarach 162 x 77,3 x 9,1 mm wkomponowano ekran o przekątnej 6,53 cala. Został on wyposażony w matrycę IPS z rozdzielczością Full HD+. Dzięki temu każde wyświetlane treści na Redmi Note 9T 5G będą szczegółowe z dobrym odzwierciedleniem kolorów.

Potrójny aparat w redmi Note 9T 5G
Jeśli chcesz stworzy niejedną świetną fotografię i zapisze ją w pamięci telefonu o wielkości 128 GB. Cykaj różne zdjęcia, obiektywów, zwierząt oraz ważnych chwil, a o ich jakość zatroszczy się aparat z trzema obiektywami, z czego ten główny ma rozdzielczość 48 Mpix. Smartfon pozwoli Ci także nagrywać w 4K, dzięki temu każdy filmik będzie pełen detali. A zdjęcie selfie wykonasz przednią kamera o matrycy 13 Mpix. Redmi Note 9T Nightfall Black został przygotowany na każda ewentualność.

Ściągaj dane dużo szybciej z 5G

Z Xiaomi Redmi Note 9T 5G możesz ściągać dane z ekstremalnie dużą szybkością lub je wysyłać za pomocą sieci 5G. Oczywiście znajdzie się także miejsce na twoje ulubione gry czy aplikacje. Pomocna przy tym będzie bateria o pojemności 5000 mAh. Jednak gdyby Ci zabrakło energii, to samrtfon obsługuje funkcje szybkiego ładowania. Natomiast każdego dnia o cały system Xiaomi troszczy się ośmiordzeniowy procesor Dimensity 800U

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *