Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

promocje

Promocje w ofertach na kartę w Play, Plus, Orange i T-Mobile

Ci, którzy mają oferty na kartę mogą się cieszyć. W trosce o Waszą pomyślność w związku z akcją #zostańwdomu, operatorzy komórkowi przygotowali dla Was promocje! Jakie? Związane głównie z internetem choć nie tylko. Orange się wyróżniło i dodało coś jeszcze. Zobaczcie co możecie teraz zyskać u swoich operatorów i co daje konkurencja. Może warto przemyśleć, czy czegoś nie zmienić. Przynajmniej na okres pandemii. 😉

Promocje w Play na kartę

Zacznijmy od tego, że w Play promocja w ofertach na kartę zaczęła się jeszcze przed całą tą koronawirusową burzą. Wystartowała 13 lutego i nazywa się internet za darmo. Jak z niej skorzystać i na czym polega? Otóż trzeba postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 • doładuj konto dowolną kwotą w Play24
 • wejdź w zakładkę >Dla Ciebie> Pakiety>Internet
 • włącz pakiet “Internet za darmo”

Dzięki przejściu tych kroków zyskacie dodatkowe 10 GB na 30 dni. Po tym okresie możecie jeszcze raz skorzystać z promocji. W sumie promocja obejmuje 3 miesiące: luty, marzec, kwiecień. Oznacza to, że wciąż jeszcze możecie dostać dodatkowe GB-y w tym i w przyszłym miesiącu.

W przypadku gdyby ktoś nie miał Play24 i nie mógł go z jakiś przyczyn zainstalować, może doładować konto w inny sposób (w salonie lub przez stronę Play), ale kwota doładowania musi wynieść minimum 20 zł. Potem trzeba skorzystać z kodu: *111*422*1# i też otrzyma się 10 GB.

Jest jeszcze jedna ważna informacja, pakiet Internet za darmo należy aktywować w ciągu 7 dni od doładowania inaczej trzeba będzie drugi raz doładować konto.

Promocje w Plus na kartę

W zasadzie w Plusie mamy do czynienia nie tyle z promocją, co raczej z modyfikacją oferty Plus na Kartę. Zmiana polega na wprowadzeniu nowego pakietu usług obejmującego nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i pakiet 15 GB. Wszystko to dostajemy za 30 zł na 30 dni. Z pakietu mogą skorzystać posiadacze taryfy Plus Elastyczna na Kartę oraz Nowy Plush. Natomiast klienci przenoszący się z innej sieci przez pierwsze 3 miesiące nowy pakiet mają za darmo.

Ale wprowadzenie nowego pakietu to nie koniec. Od 23 marca, w nawiązaniu do akcji #zostańwdomu, Plus udostępnia też 3 nowe pakiety internetowe:

 • 5 GB za 5 zł na 5 dni,
 • 10 GB za 10 zł na 10 dni,
 • 30 GB za 30 zł na 30 dni.

Ponadto operator zmodyfikował wielkości bonusów za doładowanie. Oto jak będą się teraz prezentować:

 • doładowanie 5 – 9 zł to 2 GB na 5 dni;
 • doładowanie 10 – 19 zł to 4 GB na 10 dni;
 • doładowanie 20 – 24 zł to 4 GB na 20 dni;
 • doładowanie 25 – 29 zł to 10 GB na 30 dni;
 • doładowanie 30 – 49 zł to 15 GB na 30 dni;
 • doładowanie 50 – 99 zł to 25 GB na 90 dni;
 • doładowanie 100 – 199 zł to 50 GB na 180 dni;
 • doładowanie 200 zł i więcej to 100 GB na 180 dni.

Zobaczmy teraz jakie promocje przygotowali Orange i T-Mobile!

Promocje w Orange na kartę

Muszę przyznać, że Orane postawiło na oryginalność i poszło w swoją stronę przygotowując promocje. Niestety dla większości z nas są one zupełnie bezwartościowe, ponieważ kierowane są do osób z Ukrainy. Te natomiast w ramach nowych promocji mogą skorzystać z subskrypcji Megogo oraz dostać dodatkowe 60 min na rozmowy Polska-Ukraina.

Co do Megogo wszystkim niewtajemniczonym wyjaśniam, że jest to aplikacja z filmami i serialami w języku ukraińskim. W ofercie Orange są dwa rodzaje subskrypcji:

 • na 7 dni za 3,99 zł
 • na 30 dni za 11,99 zł.

Uwaga: zakładając konto przez stronę internetową www.orange.pl/lp/ukraine,  pierwsze 7 dni otrzymacie za 0 zł. Subskrypcja odnawia się automatycznie.

Druga nowość to pakiet 60 min na połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi na Ukrainie. Pakiet kosztuje 10 zł i jest ważny 31 dni. Jak go włączyć?

 • Wpisując bezpłatny kod: *101*49# lub
 • wysyłając SMS o treści START pod numer 310 (opłata zgodna z cennikiem) lub
 • przez aplikację Mój Orange.

Co istotne, z pakietu można korzystać wielokrotnie.

Promocje w T-Mobile na kartę

Ostatni bohater dzisiejszego artykułu to T-Mobile. Co przygotował dla swoich klientów w związku z epidemią? Prostą, ale jakże miłą promocję – dodatkowe 10 GB za każde doładowanie w kwocie minimum 25 zł. Żeby przyjemniej spędzało nam się czas w internecie, bez stresu o szybkie wyczerpanie swojego pakietu, dostajemy bonusowe 10 GB. Z tej promocji można korzystać do końca roku. Czyżby operator przewidywał, że epidemia potrwa dłużej niż 3 miesiące…?

Tak czy inaczej z promocji można korzystać wielokrotnie, doładowując konto z aplikacji “Mój T-Mobile” lub przez stronę internetową www.doladowania.t-mobile.pl. Bonus aktywuje się automatycznie.

Podsumowanie

Z promocji w Orange nie skorzysta zbyt wielu jego klientów. Zmiany w ofercie Plusa, coż… takie sobie. Fajnie, że dorzucił nowe pakiety GB za doładowania. Mimo to moim zdaniem najlepsza jest promocja w Play i w T-Mobile. Tutaj rzeczywiście dostajemy coś ekstra. Telefon i tak doładowujemy, ale tym razem możemy mieć za te same pieniądze o 10 GB więcej. W Play minimalna kwota doładowania to 20 zł, a w T-Mobile 25 zł, więc w Play jest korzystniej. Z drugiej strony T-Mobile daje nam 10GB gratis co miesiąc do końca roku i do tego aktywuje pakiet automatycznie, a w Play trzeba go sobie włączyć.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *