Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Promocje od operatorów na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet u operatorów zaczął się już teraz. Możemy znaleźć oferty specjalne w Orange, T-Mobile, Play czy w Plusie.

Smartfony w supercenach

W tym okresie w Orange królują 3 modele:

–> Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64 GB
–> Samsung Galaxy A41
–> OPPO Reno4 Lite

Są one dostępne taniej w wybranych pakietach Orange Love i Planach Mobilnych, a także w ofercie bez abonamentu (w każdym z nich są też inne opcje cenowe, w zależności od wariantu, na jaki się zdecydujemy). W niektórych przecenione nawet o 50%. Promocja obowiązuje zarówno nowych użytkowników, jak i tych przedłużających swoje umowy czy zwiększających usługi. Szczegóły znajdują się na stronie Orange, w specjalnej zakładce na Dzień Kobiet. Warto ją też odwiedzić, by sprawdzić kolejne modele z obniżonymi cenami, bo wiele smartfonów zostało uwzględnionych w promocji. Znajdziecie wśród nich m.in. ciekawe i tanie sprzęty marki Xiaomi, OPPO czy Samsung. Telefony można kupić teraz taniej nawet o 538 złotych.

Również smartfony bez abonamentu zostały objęte promocją z okazji Dnia Kobiet. Tak, by można było wybrać pasujących d nas sprzęt z komfortowymi opcjami płatności i użytkowania. Wśród przecenionych modeli znajdują się m.in.:

–> OPPO Reno 4 Lite i OPPO Reno 4Z 5g – taniej o 240 złotych
–> Samsung Galaxy Z Flip i Flip 5G – obniżone o 396 złotych
–> Samsung Galaxy A41 – 240 złotych taniej
–> Xiaomi Mi 10 Lite 5G 6/64 GB – mniej o 120 złotych
–> Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64 GB i Xiaomi Redmi Note 9T 5G 4/128 GB – obniżone o 120 zł

Eleganckie i ekologiczne akcesoria do telefonów

Orange zachęca także do zapoznania się z ofertą dodatków i gadżetów do smartfonów, dostępnych w Orange. Szczególnie polecane są biodegradowalne i energooszczędne urządzenia. Wśród nich znajdują się stylowe (a także pełniące funkcje ochronne) etui na telefony.
Modne kolory, elegancki design pozwolą nadać indywidualny wygląd nowemu smartfonowi czy odnowić nasz obecny sprzęt. A wszystko to wykonane z ekologicznych materiałów! Może to dobry pomysł na prezent lub dodatek do upominku.

Tydzień darmowej dostawy nie tylko dla Pań

Od 4 do 10 marca – dla klientów indywidualnych i biznesowych – przewidziana jest kolejna ciekawa opcja, czyli darmowa dostawa do paczkomatów InPost. Promocja dotyczy zamówień składanych przez naszą stronę internetową – orange.pl, a także na infolinii. W ten sposób wygodne (o dowolnej porze i wybranym przez nas miejscu) oraz bezpłatnie będziemy mogli odebrać nasze zakupy.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *