Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Promocja LG w Play – zwrot do 150 zł

O podobnej promocji czytaliście już zapewne u nas. Z tą różnicą, że teraz to nie Orange, a Play oferuje smartfona LG i nie K42, a K52!

Oferta promocyjna

Jeżeli kupisz LG K52, to możesz odebrać zwrot w wysokości 150 zł. Jeśli natomiast zdecydujesz się na tańszy LG K42, to dostaniesz 100 zł zwrotu. Promocja obowiązuje do 28 stycznia, podobnie jak w przypadku operatora sieci komórkowych Orange. Opłata startowa zaczyna się od symbolicznej złotówki. Przykładowy abonament wynosi 105 zł miesięcznie, przy umowie na 24 miesiące. Pakiet obejmuje połączenia komórkowe i stacjonarne bez limitu, a także SMS-y i MMS-y. Podczas gdy Internet wynosi 70 GB. W ofercie znajdą się także telefony bez abonamentu i to w niższych cenach: LG K52 dostaniemy za 949 zł, a LG 42 za 799 zł.

Opis i specyfika

Telefon ten wyposażony jest w cztery aparaty, w tym standardowy 13 MP, który pozwoli ci na wykonanie dobrych zdjęć. Aparat makro 2 MP pozwoli powiększyć obraz, szerokokątny 2 MP zapewni zdjęcia o szerokiej perspektywie. Ponadto technologia Quad Cell umożliwia wykonywanie jaśniejszych zdjęć, a także nagranie jaśniejszych filmów nawet przy słabym oświetleniu. Umieszczono czytnik linii papilarnych z boku, co zapewnia większą ilość miejsca. LG K52 to najmocniejszy – nie licząc LG K62 – model z serii K zaprezentowany w drugiej połowie 2020 roku. Telefon dostępny jest w dwóch kolorach – białym lub niebieskim. Aby uzyskać więcej szczegółów, należy wejść na stronę internetową operatora.

Szczegółowe dane techniczne:

* ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35 2,30 GHz
* 4 GB RAM
* 64 GB pamięci na dane
* ekran IPS TFT 6,60″
* bateria 4000 mAh
* Android 10
* dual sim

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *