Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Premium Mobile z ofertą 5G – nowe pakiety

Premium Mobile poszerzył swoją ofertę abonamentową o nowe taryfy głosowe oraz internetowe z obsługą 5G. Klienci Premium Mobile mają teraz do dyspozycji dwie nowe taryfy – Freedom4 i Freedom5.

Abonament Freedom

W ostatnich latach Premium Mobile jest prymusem na polskim rynku usług komórkowych. Operator ten korzysta z zasięgu sieci Plusa, dzięki czemu jakość połączeń jest na wysokim poziomie. W swojej podstawowej ofercie abonamentowej operator ma 4 pakiety, które różnią się wielkością pakietu internetowego i w stosunku do tego ceną.

Pierwszy i najtańszy abonament to Freedom PL. Za kwotę 16,70 zł miesięcznej opłaty użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju. W ofercie Freedom PL do dyspozycji użytkownika jest miesięczny pakiet internetowy o rozmiarach 3 GB.

Kolejną ofertą jest Freedom1, w którym miesięczny abonament kosztuje 19,90 zł oferując nielimitowane rozmowy komórkowe i SMS-y oraz płatne połączenia na numery stacjonarne (0,29 zł za minutę) i MMS-y (0,29 zł za wysłanie jednej wiadomości). Do dyspozycji abonenta jest pakiet internetowy o rozmiarach 10 GB miesięcznie.

Pakiet Freedom2 kosztuje miesięcznie 24,70 zł. W odróżnieniu od poprzednich abonamentów pozwala na korzystanie bez limitów z połączeń komórkowych i stacjonarnych oraz wysyłanie za darmo SMS-ów i MMS-ów. W wypadku tej taryfy pakiet internetowy wynosi 20 GB danych.

Ostatni z podstawowych abonamentów nosi nazwę Freedom3 i wynosi 29,70 zł. W ramach tej oferty darmowe są rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz obsługa wiadomości SMS/MMS. W tym wypadku miesięczny limit danych internetowych to 30 GB.

Nowe pakiety Freedom4 i Freedom5

Premium Mobile poszerzył swoją ofertę abonamentową o nowe taryfy – Freedom4 i Freedom5, w ramach których klienci otrzymują połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMSy, MMSy w Polsce bez limitu oraz paczki danych, 50 GB w taryfie Freedom4 oraz 100 GB w taryfie Freedom5.

Freedom4

 • 50 GB Internetu
 • Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce – BEZ LIMITU
 • Rozmowy na telefony stacjonarne – BEZ LIMITU
 • SMSy – BEZ LIMITU
 • MMSy – BEZ LIMITU
 • Cena – 39,70 zł

Freedom5

 • 100 GB Internetu
 • Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce – BEZ LIMITU
 • Rozmowy na telefony stacjonarne – BEZ LIMITU
 • SMSy – BEZ LIMITU
 • MMSy – BEZ LIMITU
 • Cena – 54,70 zł

Operator wprowadził do oferty również dodatkowe paczki internetu. Dodatkowe pakiety transmisji danych wynoszą: 5GB za 6,00 zł oraz kolejno 10 GB za 10 zł20 GB za 18 zł. Ich ważność kończy się razem z zakończeniem okresu rozliczeniowego.

Dodatkowo operator gwarantuje umowę na tyle, ile chcesz, a okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc, w każdej chwili możesz zmienić plan taryfowy bez żadnych opłat. Gdziekolwiek jesteś operator Premium Mobile oferuje Ci zasięg w całej Polsce i superszybki internet, dzięki współpracy z siecią Plus.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *