Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

premium

Premium Mobile ma już 100 tys użytkowników

Premium Mobile

Premium Mobile ma już 100 tys użytkowników

Premium Mobile istnieje na polskim rynku już od ponad dwóch lat. Niemal od początku swojego istnienia sieć ta osiągała bardzo dobre wyniki sprzedażowe, głownie dzięki mocnemu marketingowi szeptanemu. Teraz widać tego efekty, ponieważ Premium Mobile właśnie dobił do 100 tys użytkowników. A tak przynajmniej chwali się wiceprezes Premium Mobile – Dariusz Chlastawa – w rozmowie z rpkom.pl

Ranking ofert

Jak mówi dla rpkom.pl Dariusz Chlastawa, Wiceprezes Zarządu Premium Mobile:

– W ubiegłym roku podpisaliśmy umowę inwestycyjną z panem Zygmuntem Solorzem i grupą Cyfrowy Polsat. Mamy komfort pracy i zapewnione źródło finansowania. Oczywiście nie będę zdradzał wszystkich szczegółów od kuchni, ale mogę powiedzieć, że wśród naszych taryf nie ma nierentownych. Co ważne, w ubiegłym tygodniu w naszej bazie pojawiła się stutysięczna karta SIM. (…) Wychodzimy z założenia, że usługa telekomunikacyjna to jedna z podstawowych usług gospodarstwa domowego i nie silimy się aby udowodnić, że jest inaczej. Stawiamy na prostotę, co od początku widać było w naszych taryfach, zbudowanych z nielimitowanych usług rozmów,SMS oraz MMS i dużych pakietów internetu i co najważniejsze bez wiązania klienta na czas określony.

Często wirtualni operatorzy po zdobyciu 100 tys użytkowników trafiają na ścianę i nie mogą utrzymać dynamicznego wzrostu. Czy tak samo będzie z Premium Mobile?

Sprawdź też opinie o Premium Mobile

Najlepszy abonament dla rodziny?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *