Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Mobile Vikings

Poleć Mobile Vikings i otrzymaj darmowe doładowanie!

Lubicie polecać? Niektórzy robią to z łatwością i zupełnie naturalnie, inni od polecania czegokolwiek są dalecy. Czasem jednak opłaca się coś polecić. Jeśli na przykład jest się zadowolonym klientem Mobile Vikings warto polecić swojego operatora. Można za to dostać darmowe doładowanie.

Darmowe doładowania w Mobile Vikings

Pierwsza rzecz jaką należy zrobić, żeby dostać darmowe doładowanie to zalogowanie się na stronie Vikingów. To ważne bo właśnie na Internetowym Koncie Użytkownika gromadzone będą punkty za polecanie, wymienne na bezpłatne doładowania (1 pkt = 1 zł).

Powyższa grafika przedstawia w skrócie jak przebiega proces. Jak widać, ten kto postanowi przywdziać hełm Vikinga też może dostać doładowanie, o ile wskaże polecającego. Jeśli jednak nie zna nikogo, kto byłby klientem operatora, a sam koniecznie chciałby się nim stać i dostać darmowe doładowanie, może postąpić jak pokazano poniżej:

Także jeśli jesteście Vikingami, to polecajcie swojego operatora! A jeśli zamierzacie dołączyć na pokład Vikingów, to wskażcie polecającego. Zachęcamy też do zostawienia swojej opinii o Mobile Vikings tutaj.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *