Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

PlayStation 5 do wygrania

Sony już w zeszłym roku zorganizowało konkurs, w którym to do wygrania były paczki z avatarami na PS4, a główną nagrodą była replika platynowego trofeum.  Nagrody w poprzednim roku raczej nie zachęcały do wzięcia udziału. W tym roku jednak poprzeczka została postawiona wyżej. Sony rozpoczął wydarzanie PlayStation Plus Trophy Challenge. Jest o co grać! Co trzeba zrobić, aby wygrać konkurs?

 

Co trzeba zrobić?

Konkurs PlyStation Plus Trophy Challenge jest skierowany do właścicieli PlayStation 4 oraz PlayStation 5, ale nie trzeba posiadać aktywnego abonamentu PlayStation Plus. Warunkiem więc przystąpienia do konkursu jest posiadanie wspomnianych gier, a także wyznaczonego terminu. To jednak nie wszystko. Sony dodało kilka tytułów: Final Fantasy VII Remake, Remnant from the Ashes i Farpoint – są one elementami konkursu. Jeśli chcesz zgarnąć nagrody – do 4 kwietnia musisz zdobyć w tych trzech tytułach łącznie 15 trofeów.  Trofea będą ważne niezależnie od tego, czy w każdej rundzie zdobędziesz po 5 lub tylko w jednej.

Jak już wspomnieliśmy nie musimy mieć aktywnej subskrypcji, żeby wziąć udział w konkursie. Jedyne co jest potrzebne, to posiadane wspomnianych wcześniej pozycji i zdobycie w nich pucharów. Należy pamiętać, że muszą to być zdobyte trofea podczas trwania konkursu, nie wcześniej. Osoby, które miały już zdobyte trofea na swoim koncie są wykluczone.  Jedynym sposobem jest założenie nowego konta.

 

Każdy zgarnie nagrody!

Wszyscy, którzy zdobędą wymagane 15 trofeów, mogą zgarnąć zestaw awatarów (do pobrania z PlayStation Store) i przejść do kolejnego etapu, to znaczy losowania. Każde zdobyte puchary są równie ważne – niezależnie od tego w jakiej grze i w jakim czasie zdobyłeś pucharki. Losowanie, w którym każdy z wyżej wymienionych może wziąć udział – może zdobyć najnowszą konsolę PlayStation 5.  Nie ulega wątpliwości, że potrzeba sporego farta, żeby wygrać główną nagrodę, ale nie od dzisiaj wiadomo, żeby wygrać trzeba grać!

Uwaga: konkurs PS Trophy Challenge tra od 02. Marca do 05. Kwietnia 2021. Jednak, aby zgłoszenie było ważne, należy zdobyć trofea do 4 Kwietnia.

Weźmiecie udział?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *