Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Play – nawet 140 GB od 35 zł miesięcznie

Z okazji zbliżającego się dnia wiosny sieć komórkowa Play przygotowała iście wiosenną promocję. Dzięki niej można korzystać z podwojonych gigabajtów – nawet 140 GB w swoim smartfonie od 35 złotych miesięcznie.

Play na wiosnę

Czego możemy spodziewać się od oferty Play? Rozmów, SMS-ów, MMS-ów? Oczywiście, ale to jednak nie wszystko! Operator postawił tym razem nie na drobne zwiększenie paczki danych, a na podwojenie! Taki zadowoli chyba nawet najbardziej wymagających użytkowników – można otrzymać nawet do 140 GB miesięcznie. Podwojona paczka obejmuje wszystkich klientów – zarówno nowych, jak i stałych. Niezależnie więc czy przedłużasz obecną umowę czy podpisujesz nową, promocja dotyczy także i Ciebie.

Warto pamiętać, że usługi Play opłacają się w DUECIE i RODZINNIE. Za drugą i kolejną kartę SIM zapłacisz 35 złotych miesięcznie po rabatach. To jaki plan wybierzesz zależy tylko od Ciebie, rabat i tak zostanie naliczony. Co ważne – co piąta karata wydawana jest wydawana gratis. To świetne rozwiązanie, aby móc korzystać ze swoich telefonów, jednocześnie obniżając miesięczne koszty całej grupy.

W planach PLAY M, PLAY L I PLAY HOMEBOX klienci zyskują dostęp do usługi telewizyjnej PLAY NOW z Pakietem Podstawowym w cenie abonamentu lub usługi Bezpieczna Rodzina w wersji Standard na cały czas obowiązywania umowy.  Osoby, które wybiorą te taryfy mogą także korzystać z technologii 5G, w ramach sieci operatora.  To jednak nie wszystko – w taryfie PLAY HOMEBOX klienci otrzymują również dodatkową kartę SIM  mogącą służyć jako internet domowy bez limitu GB z pakietem 150 GB z pełną prędkością.

 

Do oferty dodatkowo smartfon

Oprócz oferowanych promocji, fioletowy operator dokłada możliwość wyboru smartfona z szerokiej oferty Play.

Klienci Play, którzy wybierają usługę internetu bezprzewodowego z routerem ZTE MF286R w abonamencie za 50 zł także mogą liczyć na podwojenie GB. Co miesiąc otrzymają oni dostęp do internetu z pakietem aż 200 GB z pełną prędkością zamiast dotychczasowych 100 GB.

Promocja obowiązuje do końca maja. Nowe oferty i szczegóły na ich temat już są dostępne na www.play.pl, w sprzedaży telefonicznej oraz w salonach operatora.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *