Play Internet - nowa oferta za 0 zł przez 3 mies.

Play Internet - nowa oferta za 0 zł przez 3 mies.

Czy istnieje lepszy moment na wprowadzenie nowej oferty na internet domowy niż okres kwarantanny? To właśnie teraz mnóstwo ludzi w różnym wieku szuka rozrywek w sieci. To złoty wiek dla internetu! Zapewne właśnie dlatego fioletowy operator zaprezentował w tym momencie swoją nową ofertę – Play Internet. Na zachętę pierwsze 3 miesiące daje za 0 zł. Co to za oferta?

Play Internet – nowa oferta w promocji

Operator wprowadził dwa warianty oferty internetowej, które łączy ta sama promocja – 3 miesiące za 0 zł. Takie wyzerowanie kosztów ma umożliwić skupienie się na innych wydatkach, wciąż korzystając przy tym z internetu. Przynajmniej tak twierdzi Play. Wracając do oferty możemy wybrać:

  • Tylko SIM – 100 GB – 40 zł od 4. mies.
  • router LTE – 100 GB – 50 zł od 4. mies.

Play poleca do wariantu z routerem 2 urządzenia za 1 zł. Różnią się nieco zastosowaniem.

Router domowy – Huawei B311

Ten model doskonale nadaje się do użytkowania w domu. Można podpinać do niego urządzenia przez Wi-Fi lub przewodowo. No i zobaczcie jaki jest elegancki. 😉

Play Internet router domowy

Router przenośny – Huawei E5783

Kolejna propozycja sprawdzi się w przypadku osób, które muszą opuszczać swój dom bo nie mogą pracować zdalnie. Dla nich lepszym rozwiązaniem może się okazać mobilny router na baterie. Ten router jest mniejszy i łatwo go przenosić. Zobaczcie jak wygląda.

router przenośny Play

Play Internet – 100 GB to mało….

Oferta może być atrakcyjna dla osób, które nie korzystają zbyt wiele z internetu. Jeśli jednak mam sobie wyobrazić całą rodzinę, która dostaje na miesiąc siedzenia w domu (szkoła on-line, praca on-line, rozrywka on-line) 100 GB na pełnej prędkości, to moja wyobraźnia zawodzi. Wydaje mi się, że to zbyt mało jak na potrzeby całej rodziny, w czasach akcji #zostańwdomu. A co Wy myślicie o nowej ofercie i nowej promocji w Play? Jak Wam się podoba Internet Play w dwóch wersjach?

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *