Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Płatne aplikacje w Google Play za darmo!

Z roku na rok notowane są rekordy ze sprzedaży aplikacji i gier w Google Play. Tysiące osób pobiera coraz to nowsze aplikacje związane z muzyką, obróbką zdjęć czy ciekawe gry. Sprawdźcie jakie płatne aplikacje i gry na Androida można pobrać już teraz za darmo.

Clock Yourself

Clock Yourself to aplikacja służąca do tego, by jednocześnie ćwiczyć ciało i umysł. Ćwiczenia polegają na wykorzystaniu tarczy zegara, który trzeba sobie wyobrazić pod swoimi stopami, dzięki czemu nie potrzeba do ćwiczeń żadnego dodatkowego sprzętu. Aplikacja wskaże, którą ,,godzinę” (słowo, symbol, liczbę itp.) musisz dotknąć bez patrzenia na ekran smartfonu. Wszystkie przyciski i instrukcje są tylko w języku angielskim. Regularna cena wynosi 10,99 zł. Za darmo z Google Play pobrać można ją do 12 stycznia.

Zrzut ekranu

Password Manager: Store&Manage Passwords

Password Manager to menadżer haseł, który działa offline i nie wysyła żadnych informacji do chmury. Wszystkie dane logowania są przechowywane po zaszyfrowaniu algorytmem AES-256. Przeważnie każdy użytkownik ma wiele kont na platformach mediów społecznościowych, a zapamiętywanie osobnych haseł do każdego z nich wydaje się niemożliwe. Aplikacja daje możliwość ręcznego tworzenia kopii zapasowych i przenoszenie haseł między urządzeniami. Regularna cena wynosi 17,99, a możliwość pobrania za darmo w Google Play jest do 18 stycznia.

Zrzut ekranu

Broken Sentences PRO

Broken Sentences PRO to gra edukacyjna, która ma pomóc w nauce języka angielskiego. Jej celem jest układanie zdań z rozsypanki wyrazowej z zachowaniem zasad gramatyki. Grę można odtwarzać offline bez połączenia z Internetem. Dostępnych jest kilka trybów: 10 rund (im szybciej, tym lepiej), gra na czas (jak najwięcej w określonym czasie) i relaks. Normalna cena wynosi 9,49 zł, a do 13 stycznia można ją pobrać za darmo.

Zrzut ekranu

Rec Audio Recorder PRO (NO ADS)

Rec Audio Recorder to dyktafon, który pozwala na nagrywanie głosu w wysokiej jakości. Nagrania można zapisywać ze zmienną przepływnością (od 32 do 320 kb/s, częstotliwość próbkowania od 8 do 48 kHz) w formach MPS, 0GG, WaV, FLAC, MP4 i OPUS. Normalna cena wynosi 26,99, a do 15 stycznia w Google Play można pobrać ją za darmo.

Zrzut ekranu

Sudoku Prmium Pro

Aplikacja ta zawiera 5400 plansz sudoku, w które można grac na trzech poziomach trudności. Można rozwiązywać je na spokojnie, ale także jest możliwość rozwiązywania łamigłówki na czas. Dodatkowym atutem jest to, że aplikacja pozwala wpisać cyfrę ,,na brudno”. Jej regularna cena wynosi 19,99, a w Google Play za darmo można ją pobrać do 14 stycznia.

 

Zrzut ekranu

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *