Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

15 GB T-Mobile

Piłkarskie 15 GB od T-Mobile!

Happy Fridays znają już chyba wszyscy klienci T-Mobile. Łatwo się przyzwyczaić do piątkowych bonusów. Tym razem operator postanowił nie czekać do piątku ze swoim upominkiem. Już od dziś klienci indywidualni mogą aktywować darmowy pakiet 15 GB. A wszystko ze względu na mecze polskiej reprezentacji. Pierwszy już dziś!

15 GB od T-Mobile

Właśnie dziś o godzinie 20:45 Polska rozegra mecz z Finlandią. W niedzielę z Włochami, a w następną środę – 14.10.2020 – z Bośnią i Hercegowiną. Żeby klienci T-Mobile mogli spokojnie obejrzeć mecze bez obawy, że w trakcie skończy im się pakiet internetowy, operator postanowił dorzucić im dodatkowe 15 GB. Rzecz jasna, jeśli ktoś nie jest kibicem może wykorzystać ten pakiet w inny sposób.

Co ważne, pakiet 15 GB można aktywować przez cały tydzień. Jeśli więc zapomnicie to zrobić teraz, macie czas aż do środy 14 października.

A co zrobić, żeby skorzystać z tych dodatkowych gigabajtów? Po pierwsze, mogą to zrobić tylko klienci indywidualni, czyli osoby, które mają abonament, MIX lub ofertę T-Mobile na kartę. Na nich wszystkich bonus będzie czekał w aplikacji Mój T-Mobile. Po drugie, aktywacja jest bardzo prosta. Od razu po zalogowaniu do aplikacji wyskakuje okienko, które umożliwia otrzymanie bonusowego internetu. Zatwierdzasz i czekasz na informację o aktywacji pakietu. Będzie on ważny do końca Twojego okresu rozliczeniowego w przypadku abonamentu albo dla posiadaczy MIX-a i ofert na kartę.

Jest jeszcze możliwość aktywowania bonusu wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *