Mobilny Ranking » #Pakiet Tiger: Virgin i Tiger rozdają gigabajty
Promocje

#Pakiet Tiger: Virgin i Tiger rozdają gigabajty

#Pakiet TigerJeżeli lubicie napoje energetyzujące i macie numer w Virgin Mobile, to jest promocja dla Was. Od 20 września do wyczerpania zapasów w sklepach Freshmarket i Żabka możemy kupić napoje Tiger w limitowanej edycji, w których znajdziemy darmowe kody, aktywujące bezpłatny pakiet 1GB. Promocja ta nazywa się #Pakiet Tiger.

Jak to działa?

Aby skorzystać z promocji, oprócz zakupu odpowiedniego napoju, należy użyć kodu USSD: *222*KOD#, w miejsce słowa „KOD”, wpisując 12 cyfr, które znajdziemy pod zawleczką napoju. Po uruchomieniu pakiet będzie ważny przez 30 dni, ewentualnie wpisuje się on w okres ważności aktywnego pakietu 3w1 (np. #BEZLIMITU albo Freemium). Jeżeli naprawdę lubimy takie napoje i kupujemy je w dużych ilościach, to możemy nagromadzić sporą ilość gigabajtów, ponieważ operator nie ogranicza liczby kodów w ramach promocji #Pakiet Tiger, które mogą zostać aktywowane przez jednego użytkownika.

Regulamin promocji

#Pakiet Tiger: Virgin i Tiger rozdają gigabajty
Brak ocen

image_pdf

Marcin Łoziński

Konichiwa! Jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, na kierunku Politologia. Lubię podróżować autostopem, oglądam dużo piłki nożnej, ale przede wszystkim pochłaniam wszystkie informacje o technologiach mobilnych, jakie tylko znajdę. W wolnym czasie słucham Jazzu i piszę opowiadania.