Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Pakiet 100 GB na start – Play

Play przygotował kolejną, atrakcyjną propozycje dla nowych klientów prepaid. Już dzisiaj możesz aktywować promocyjny pakiet aż 100 GB za darmo.

100 GB na start w Play na kartę

Internetu nigdy dość, a w Play klienci mogą cieszyć się aż 100 dodatkowymi gigabajtami do wykorzystania na rozrywkę, naukę czy pracę. Aby otrzymać darmowy pakiet danych wystarczy kupić i zarejestrować dowolny starter Play na Kartę, po czym aktywować usługę ,,100 GB na start” w aplikacji Play24 w zakładce ,,Pakiety”. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 17 lutego 2021 a 30 kwietnia 2021 roku. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które dużo korzystają z internetu i przesyłają znaczne ilości danych. Dlatego Play oferuję dużą paczkę dodatkowych 100 GB, dzięki którym możemy pozostać w stałym kontakcie z bliskimi czy współpracownikami. A także możemy swobodnie relacjonować i przeglądać informacje z mediów społecznościowych. Taki prezent od play pozwoli również cieszyć się godzinami spędzonymi na mobilnych grach czy oglądaniu seriali bez obaw o dostęp do sieci. A to duże ułatwienie trzeba przyznać.

Oferty na kartę

W Play dostępne są trzy oferty na kartę w formule SOLO. Każda z nich oferuje nielimitowane SMS-y oraz rozmowy do wszystkich, a także bogate paczki danych.
–> Solo M z 10 GB
–> Solo L oferuje 15 GB
–> Zaś największy z nich to pakiet Solo XL z 20 GB internetu

Aplikacja Play24

Aplikacja Play24 to specjalne narzędzie dla klientów sieci Play, które pozwala sprawnie zarządzać swoimi usługami z poziomu smartfonu. Dzięki niej można w kilka sekund doładować swoje konto za pomocą BLIK, Google Pay, Apple Pay, przelewu bankowego lub płatności kartą. W aplikacji dostępne są również specjalne oferty m.in. podojone pakiety danych. Dzięki niej można również sprawdzić stan konta, włączyć lub wyłączyć pakiety, a także zbierać liczne bonusy. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne wspierane systemem Android oraz iOS.

Więcej informacji o darmowym pakiecie 100 GB znajduje się na dedykowanej stronie play: play.pl/kampanie/100gb.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *