Orange na kartę

Orange na Kartę taniej na majówkę

Orange na Kartę taniej na majówkę

Majówka tuż tuż, niektórzy szczęściarze pewnie już dziś zaczynają długi weekend (a raczej długi tydzień). Z tej okazji Pomarańczowy operator wprowadza w Orange na Kartę promocję na pakiet Rozmowy i SMSy bez limitu + GB. Dokładniej pakiet ten będzie teraz kosztował nie 12, a 7 zł.

Klienci Orange dostają następującego SMS-a: ,, Majowka bez limitu w Orange na karte! Tylko teraz przeceniamy usluge Rozmowy i SMSy bez limitu + 10GB na 7 dni z 12zl na 7zl! Aby wlaczyc odpisz START na tego SMSa. Szczegoly na orange.pl

W ramach usługi możesz dzwonić bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, wysyłać SMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych, a dodatkowo masz jeszcze GB na surfowanie w internecie – w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

Jak włączyć Rozmowy i SMSy bez limitu + GB w Orange?

Pakiet na 7 dni Rozmowy i SMSy bez limitu + GB w Orange możemy włączyć na trzy sposoby:

  • wyślij kod USSD *102*73#
  • wyślij SMS o treści START na numer 636
  • Aktywuj pakiet przez internet pod tym adresem: www.orange.pl/moj_orange/pakiety_i_ustawienia/pakiety?action=a&service=UnlVoiceSMSAllnetGB-7d-BrygadaRR-LA636

Skorzystacie z tego pakietu na majówkę od Orange na Kartę? Czy może wolicie spędzić ten tydzień bez telefonu i bez stresu?

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *