Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Orange na kartę

Orange na Kartę taniej na majówkę

Orange na Kartę taniej na majówkę

Majówka tuż tuż, niektórzy szczęściarze pewnie już dziś zaczynają długi weekend (a raczej długi tydzień). Z tej okazji Pomarańczowy operator wprowadza w Orange na Kartę promocję na pakiet Rozmowy i SMSy bez limitu + GB. Dokładniej pakiet ten będzie teraz kosztował nie 12, a 7 zł.

Klienci Orange dostają następującego SMS-a: ,, Majowka bez limitu w Orange na karte! Tylko teraz przeceniamy usluge Rozmowy i SMSy bez limitu + 10GB na 7 dni z 12zl na 7zl! Aby wlaczyc odpisz START na tego SMSa. Szczegoly na orange.pl

W ramach usługi możesz dzwonić bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, wysyłać SMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych, a dodatkowo masz jeszcze GB na surfowanie w internecie – w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

Jak włączyć Rozmowy i SMSy bez limitu + GB w Orange?

Pakiet na 7 dni Rozmowy i SMSy bez limitu + GB w Orange możemy włączyć na trzy sposoby:

  • wyślij kod USSD *102*73#
  • wyślij SMS o treści START na numer 636
  • Aktywuj pakiet przez internet pod tym adresem: www.orange.pl/moj_orange/pakiety_i_ustawienia/pakiety?action=a&service=UnlVoiceSMSAllnetGB-7d-BrygadaRR-LA636

Skorzystacie z tego pakietu na majówkę od Orange na Kartę? Czy może wolicie spędzić ten tydzień bez telefonu i bez stresu?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *