Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Orange Love – zgarnij dodatkowe gigabajty

Od poniedziałku, 26 lipca, klienci Orange Polska mogą korzystać z większych paczek gigabajtów, a także kolejnych kanałów telewizyjnych w ramach pakietów Orange Love.

Więcej internetu na lato i lata

Orange Love to pakiet obejmujący wszystkie najważniejsze usługi multimedialne: telewizję, internet domowy oraz telefon stacjonarny i komórkowy. Pakiet Orange Love jest o tyle przydatny, że możemy skorzystać z wielu usług w jednym miejscu (telewizja, internet, telefon) i na jednej fakturze. Od 26 lipca w każdym z pakietów oferty Orange Love mamy jeszcze lepszy dostęp do najszybszej obecnie sieci 5G. Wzrosła także ilość gigabajtów. W niektórych pakietach są one nawet potrojone!

W jakich pakietach wzrosną gigabajty?

  • w Orange Love Mini (za 89,99 zł za miesiąc) – z 10 GB na 15 GB,
  • w Standard (w cenie 109, 99 zł za miesiąc) – z 10 GB na 30 GB (tu zwiększy się też dotychczasowa prędkość – do 1 Mb/s po wykorzystaniu środków),
  • w Extra (w cenie 159,99 zł za miesiąc) – z 20 GB na 50 GB,
  • w Premium (za 209,99 zł za miesiąc) – z 40 GB na 80 GB.

Użytkownicy Mój Orange (zarówno w wersji mobile, jak i online), którzy od 26 lipca będą podpisywać swoje umowy i aneksy do pakietów Orange Love, otrzymają bonus w postaci rabatu na e-faktury. Opłacając swój: abonament komórkowy, pakiet Love, internet domowy – co miesiąc będą zmniejszać regularne koszty o ok. 5 złotych. Aby otrzymać zniżkę wystarczy zaakceptować zgodę na przesyłanie e-faktur, a także minimum raz w miesiącu logować się na konto w Mój Orange. W ten sposób użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze, ułatwiając sobie funkcjonowanie. To idealna opcja, aby zadbać o środowisko – unikając drukowania faktur, zbędnego zużycia energii czy papieru. Akcja ta dotyczy również klientów biznesowych.

 

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *