Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Oppo

Oppo trafi do Polski 31 stycznia!

Choć w naszym kraju nie można (jeszcze) kupić telefonów Oppo w oficjalnej dystrybucji, to i tak wielu doskonale zna tę markę. Oppo jest chińskim producentem urządzeń świetnej jakości, wysoko zaawansowanych technologicznie. Zapewne więc wielu ucieszy wiadomość, że już 31 stycznia producent oficjalnie wkroczy na nasz rynek. Taką informację podała agencja PR firmy.

Oppo w Chinach i na świecie

W 2017 roku producent zajął 2 miejsce pod względem sprzedaży w Chinach oraz 4 na rynku globalnym. Firma nieustannie się rozwija i jest znaczącym graczem. W zeszłym, 2018 roku producent pojawił się we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Holandii. A fantastyczny flagowiec Oppo Find X został zaprezentowany nie gdzie indziej, tylko w Luwrze.

Na ten moment firma działa na 35 rynkach. Posiada 6 centrów badawczo-rozwojowych, 10 fabryk i przeszło 400 tys. sklepów. W bieżącym roku te liczby wzrosną ze względu na dalszą ekspansję producenta. Poza Polską Oppo zagości też w Turcji i Wielkiej Brytanii. Za sprzedaż urządzeń marki Oppo będą odpowiadać takie firmy jak: AB. S.A. (będzie głównym dystrybutorem), NTT S.A., ABC Data S.A. i TelForceOne S.A.

Król innowacji

To, co wyróżnia Oppo od innych marek, to przede wszystkim ogromna innowacyjność. Producent na przestrzeni okresu dotychczasowej działalności zastrzegł aż 32 tys. rozmaitych patentów.

Jednym z przykładów oryginalności rozwiązań może być właśnie wspomniany wcześniej flagowiec Oppo Find X. Smartfon ma największą powierzchnię wyświetlacza w porównaniu z innymi telefonami. Proporcja screen-to-body-ratio wynosi w tym modelu aż 93,8%. Ponad to wszystkie 3 aparaty umieszczone w telefonie zostały ukryte na wysuwanym panelu. Urządzenie wyróżnia też wygląd. Producent idzie zupełnie innymi ścieżkami w kwestii designu niż reszta.

Z tego, co do tej pory wiadomo Oppo będzie sprzedawał na naszym rynku zarówno topowe, jak i średnio-półkowe modele. Z pewnością jest na co czekać.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *