Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

OPPO A31 w T-Mobile – dla klientów indywidualnych i biznesowych

T-Mobile dołączył do swoje oferty nowy smartfon – OPPO A31. Od dziś można go kupić wraz z abonamentem. Czy jest się czym interesować? Co to za telefon i ile kosztuje w T-Mobile? Zobaczmy.

OPPO A31 – dane techniczne

OPPO A31 to całkiem ładny smartfon z niższej półki. Posiada spory wyświetlacz LCD o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości HD+.  Sercem urządzenia jest 8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio P35. Do tego mamy 4 GB RAM i 64 GB na własne dane. Jeśli to dla kogoś za mało, może pamięć wewnętrzną rozszerzyć do 256 GB dokupując kartę microSD. Telefon ma zainstalowany system Android 9.0 i nakładkę systemową ColorOS  6.1.

Pojemna bateria – 4230 mAh – zapewnia komfortowe użytkowanie smartfona bez konieczności ciągłego doładowywania go. Wielu pewnie ucieszy też informacja, że nie zabrakło tu wejścia słuchawkowego, za to niestety telefon nie posiada NFC.

Aparaty

Dziś dla wielu spore znaczenie mają możliwości fotograficzne telefonu. OPPO A31 dostał potrójny aparat z kamerką główną 12 MP, f/1.8, PDAF, obiektyw do macro 2 MP i czujnik głębi 2 MP. Aparat przedni ma natomiast matrycę o rozdzielczości 8 MP i został wyposażony w filtr upiększający oraz automatyczne rozpoznawanie wieku i płci.

Ten telefon może nie spełnić oczekiwań osób, które wykonują na smartfonie wiele czynności na raz, używają go do pracy czy do wymagających gier. Za to sprawdzi się w przypadku wszystkich, którzy wykorzystują smartfon głównie do dzwonienia, SMS-owania i przeglądania internetu. A ile kosztuje OPPO A31 z abonamentem w T-Mobile?

Ceny OPPO A31 – oferta dla klientów indywidualnych

Cena urządzenia zależy od wybranego abonamentu i ilości rat.

oppo a31 ceny t-mobile indywidualni

Telefon będzie dostępny także w ofertach biznesowych, ale od 6 kwietnia.

Ceny OPPO A31 – oferta dla klientów biznesowych

oppo a31 ceny t-mobile biznesowi

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *